Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás! Te tudsz róla?

Megcsalás! Te tudsz róla?

Figyelt kérdés
Van olyan aki, tudja, hogy folyamatosan csalja a párja, mégis elfogadja. Esetleg tudod is ki a szerető? Hogy működik ilyenkor egy "kapcsolat"?
2013. júl. 29. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok, ahol a pasinak kb. 8 éve van szeretője, mellette felesége és egy pár éves kislánya. A feleség is tud róla, barátok, ismerősök is, amolyan nyílt titok. Hogy hogyan működik és miért? Talán a feleség is a pénz miatt van vele, de nem tudom. Én a szeretőt ismerem, őt a férfi hitegeti, hogy el fog válni stb. Bár a "kapcsolatuk" elején a férfi nem volt házas még de együtt élt már a mostani feleségével, és időközben vette el, valamint közben született a gyerek is. A szerető is hülye, mert még ezek után is bízik abban, hogy a férfi elhagyja a családját érte. A feleség meg bízik abban, hogy megunja a pasi a szeretőt és tényleg csak ő marad a házasságban. Amúgy megy nyaralni a családdal is a pasi, meg a szeretővel is. A szeretőnek is vesz kocsit, ruhákat, ékszereket, wellnesselni járnak, ott alszik nála stb. Nem is értem..nem is akarom megérteni, de nem egészséges ez így. És mind2 nő gyenge ahhoz, hogy lépjen. (Ráaádásul egy ronda, köpcös, bunkó pasiról van szó.)
2013. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van pár ilyen, többnyire nyomós ok a pénz vagy a gyerek, amiért egyedül maradnak. Van 2 hölgy vendégem, véletlenül az egyik a feleség a másik pedig a szerető. Tudnak egymásról, de személy szerint, hogy ki kicsoda (még) nem. Nekik ez így jó.
2013. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a lóvé miatt vannak együtt az ilyen párok.
2013. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudok,
2013. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!