Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy apu csalja anyukám?

Lehet hogy apu csalja anyukám?

Figyelt kérdés

Igazából lehet hogy teljesen alaptalan a feltevésem, de: Apu cégéhez kb. fél-háromnegyed éve jött egy új főnökasszony, akivel apukám nagyon gyorsan jóban lett. Többször meg is jegyezte, hogy nagyon szép nő, de azt konkrétan nem mondta, hogy bejön neki. Na, a lényeg, ami gyanút keltett bennem: Pár hónapja több SMS-t is kap naponta valami R. Judittól, a főnökasszonyt is így hívják. Nem néztem bele, előbb töröm el a saját kezem, minthogy másnak beletúrjak a telefonjába. Csak ugye amikor jött az üzi, kiírta hogy kitől. Amióta jönnek ezek az SMS-ek, apukám feltűnően jókedvű lett, és elég drága dolgokat kap céges ajándék jelző alatt. Apu kollégájának a lánya a barátnőm, és mondta, hogy az apja soha semmi ilyen céges ajándékot nem kapott (kivéve ünnepekre, akkor mindenkinek jár valami), pedig ugyan abban a beosztásban dolgozik, és mások sem nagyon kapnak ilyeneket. 3-400 000-es notebookra, drága órára, zsír új telefonra, táblagépre, egyebekre gondoljatok. Azonban most ami teljesen kiakasztott, az egy zsír új cégautó, amit sajátjaként megkap 3 hónap után.. Ilyen még nem volt a cég történetében, hogy valakinek a vállalat örökbe odaadja a céges kocsit. Ez konkrétan egy zsír új fehér 5-ös BMW, utánanéztem, és ennek a felszereltségi szintnek, meg az extráinak olyan 20 millió az ára.. És ezt is a főnökasszonytól kapta. Anyu ebből nem sejt semmit, és nem is szeretnék semmit mondani neki, mert egyeltalán nem biztos, hogy apukám kavar a főnöknőjével. De ilyen dolgok után mire gondoljak? Beszéljek apummal? Vagy maradjak kussban, és majd lesz valami? Segítsetek, légyszíves.:(

14/F



2013. júl. 11. 01:25
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy velem is azóta feltűnően kedves a főnöknő, mióta olyan furi lett minden apummal, meg jönnek az SMS-ek. Lehet hogy már készül pótanya szerepre? vagy mi? Teljesen összezavarodtam..
2013. júl. 11. 01:27
 2/42 anonim ***** válasza:
69%
en tuti megneznem az smseit..abbol kiderulne minden :]
2013. júl. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
En se vagyok hive az ilyennek, de a helyedbe megneznem az SMS-eket. Igy tobb mindent tudnal. Vagy ulj le beszelni apuddal.
2013. júl. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
74%

Én leülnék apukámmal beszélni, de csak miután megnéztem az sms-eket, hogy tudjam az igazságot előre, mert kíváncsi lennék mit mond... (Női logika:D) Hidd el, hogy sokat számítana, hogy őszintén beszéljetek. Saját tapasztalat: Nagyon nem jó, ha apukáddal nem valami fényes a viszonyod, még akkor sem ha nem élsz vele együtt, hát még ha igen...

14/L

2013. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem megy..:( 50%-ban félek (tudom, struccpolitika..) és 50%-ban meg ennél nagyobb pofátlanság nem nagyon van. Megpróbálok beszélni apummal. Ilyen ajándékok, meg ilyesmik után másra nem nagyon tudok gondolni, mint hogy viszonyuk van.
2013. júl. 11. 01:45
 6/42 A kérdező kommentje:
Amúgy a kapcsolatunk nagyon jó, sok időt töltünk együtt. Amióta jönnek ezek az SMS-ek egyre kevesebbet foglalkozik velem.. Anyám meg egész nap főz-mos-takarít, ez a dilije, meg a barátnőivel beszélget.. A barátnőm nélkül megőrülnék szerintem..:/ De ezt a nős témát nem nagyon merem aputól megkérdezni.
2013. júl. 11. 01:51
 7/42 anonim ***** válasza:
84%

Nezd meg! Hidd el, hogy jobb ha tudod..

pofatlansag? Igen....es, ha apudnak viszonya van a novel akkor az mi. Raadasul ha hazudozik az ajandekok kapcsan.

2013. júl. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
94%
Én viszont várnék még egy kicsit..hátha nem lesz több ilyen "jel", ha meg lesz, ráérsz még lépni valamit.
2013. júl. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 tibi11 válasza:
28%
Szerintem ne bolygasd őket előbb utóbb ùgyis kapsz ezekből a dolgokból te is pl.neked ajándékozza a bmw-t Jogsi után neki meg lesz másik ùj v.tel.kapsz te is zsírt csak sóhajtozz előtte ,mennyire szeretnél te is tel. A szerelmeseket meg nem szép dolog zargatni jobb az mindenkinek hidd el nekem semmi sem ok nélkül történik addig jó neked is amíg any. nem tudja v.más
2013. júl. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
22%
Én a Te helyedben,mondnám:anyukám kösd fel a bugyit!Ellopják apumat!
2013. júl. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!