Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljegyzi de tudom hogy nem...

Eljegyzi de tudom hogy nem szereti. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Férfit már régóta ismerem és szeretője lettem,közben lett egy barátnője de tudom hogy nem szereti szerelemből csak kedveli,jó egzisztenciája van és ráadásul a szülei is őt fogadják csak el mellé és teli beszélik a fejét hogy őt kell elvennie.Azt hiszem el kéne felejtenem de nem megy mert tudom hogy engem szeret csak el nyomja magában ezt az érzést.Nem beszéltem neki az érzésekről.
2013. júl. 29. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már meg neki, hogy tanyasi csirke és tüzifa van eladó. Hátha érdekli csak azér.
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mond el neki az erzeseidet... Mig nem keso...
2013. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy finoman fogalmazzak: nagyon naiv vagy.

Kevésbé finoman: nagyon ostoba.

2013. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
te ezt a kapcsolatot valahol elbaltáztad ... nem párként gondol rád, csak szexpartnerként ... ez a hajó elment
2013. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

most baromi okosat kellene mondani, de akkor hazudnék. sajnos úgy néz ki, Te leszel, aki kiszáll...


az élet fintora(lesz) hogy a lakodalom után pár héttel már csönget, hogy Nyuszifül, van egy szabad órád..tudod..


erre fogadnék.


és akkor lesz izgalmas, mit döntesz...veled fog jót dugni, de enni hazajár..


sajnos ilyen az élet. erre készülj.

2013. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Vagy küzdj érte,vagy hagyd békén,de az életét ne tedd tönkre,szóval ne szólj a párjának.A szüleinek tök mindegy kellene,hogy legyen,hogy a gyereke hogyan és kivel boldog!Szerintem mondd el a pasinak,hogy te szereted és ez a fontos az életben,nem a pénz meg a csillogás meg anyuka és apuka véleménye!
2013. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah, még egy...

figyi! A férfiak nem olyan bonyolultak, mint ahogyan azt a nők szeretnék gondolni!

Ha kell neki egy nő, akkor kell és megtesz érte mindent!

Ha meg nem kell a nő, akkor nem tesz érte semmit!

Ez ennyire egyszerű!

Az meg egy tök más kérdés, hogy ha a másik nő meg van róla győződve, hogy őt szereti az említett férfi és egy ilyen megalázó szerető szerepbe is belemegy, hátha a pasi őt választja! És ez a helyzet kizárólag a pasinak jó, ezért csinálja, nem azért mert téged szeret! Az sem biztos, hogy a másikat szereti, de hogy téged nem, az tuti!


Elárulom,ha te kellenél neki, akkor veled lenne...!

2013. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
13:42-nek tökéletesen igaza van.
2013. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Tulajdonképpen mi a bajod a helyzettel? A szeretője így is lehetsz, csak most majd kicsit több anyagi lehetősége lesz amiből esetleg neked is csurran-cseppen.
2013. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, hagyd őket békén.

Nem a csajnak akarsz jót - hanem magadnak.

Felesleges azt hazudni magadnak, hogy téged szeret. Még ha így is lenne, nem téged választott - és ehhez joga van.

Azt gondolom, hogy felnőtt ember, el tudja dönteni, kit akar elvenni, kit nem.


Amúgy szerintem egyikőtöket sem szereti, mert akkor tisztelne benneteket annyira, hogy nem hozna ilyen helyzetbe. Te szerető státuszba kényszerítenéd a szerelmedet? Mert én soha nem aláznám meg ennyire.

2013. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!