Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom elvárja, hogy a napi...

A párom elvárja, hogy a napi nyolc órás munka mellett legyen megfőzve és az ágyban is a kedvére tegyek. Azt mondja, hogy ő szereti ha egy nő odafigyel ezekre a dolgokra. Szerintetek én reagálom túl?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
60%
Nem reagálod túl. Gondolkodj el: pár vagy rabszolgahajcsár?
2013. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
40%
Én meg nem is dolgozom, mégsem főzök minden nap, van, hogy a párom hazajön a melóból és ő főz, stb.
2013. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
90%

Csak részben reagálod túl. Ha ő nem csinál otthon semmit, akkor igazad van. De ha későn jön haza, vagy a kertben, házban dolgozik mást, akkor igaza van.

Anyagilag sem mindegy, hogy főzöl vagy kész kaját, felvágottakat esztek.

2013. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
53%
ember vagy nem rabszolga
2013. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
43%
Na, az ilyen kisfiúkat szeretem én molesztálni. Dobd ki, ez hülye. Bocs, de tényleg az. Mi ez a szexizmus, ember?
2013. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
93%

És te mit vársz el? Ő azt szó nélkül megteszi?


Ha van viszonzás, nem egyoldalú a dolog és nem arról van szó, hogy ha ez és ez nem teljesül akkor áll a bál, hanem csak arról, hogy jól esik neki, ha meleg ételt ehet esténként és ez még kivitelezhető is (tehát TE jóval előbb hazaérsz),

akkor én nem problémáznék ezen.


Ha lehetetlent kér (mert mondjuk egyszerre értek haza) és ő emellett semmit nem segít, csak hazajön és várja a készt (nem takarít, nem vásárol, cselédnek néz...),

akkor én is "túlreagálnám". Mondjuk úgy, hogy időben megmutatnám neki az ajtót.

2013. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 Ditta323 ***** válasza:
28%
Bocsi, de 8 óra mellett, ha délelőtt dolgozol délután meg tudsz főzni, vagy du-ánosnál délelőtt. Mi lenne veled ha 12 óránál kéne ezt megcsinálni meg mellette takarítani stb.?
2013. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
59%

Délelőttös és délutános?

Műszakos munkarendben talán, DE a legtöbb irodistánál a 8 óra reggel 8, 9 -től délután 4, 5-ig tart, tehát EGÉSZ NAP.

2013. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Ő reggel fél ötre jár dolgozni és este ötkor ér haza. Én hatra járok és fél négykor érek haza. Szóval ő többet dolgozik mint én.
2013. júl. 13. 19:11
 10/62 anonim ***** válasza:
70%

Mondd meg, hogy te meg szereted, ha egy igazi férfi eltartja a nőt és mindent megad neki.

Semmi gond azzal, hogy ő egy házias csinibabát szeretne, de ebben az esetben teremtse meg az anyagi feltételeket.


Azt javaslom menekülj egy ilyen mellől, mert ha gyereked lesz, akkor a gyereknevelést is női munkának tartja, tehát a munka után a beledet húzva rohanhatsz a gyerekekért, miközben szórakoztatod megfőzöl, szétszakadsz a teregetés-gáztűzhely-gyurmát az orrába gyömöszölő totyogó között, miközben apuci nyafog, hogy nem vagy elég csinos, fogyjál már le....

2013. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!