Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért viselkedik néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik néha úgy a párom, mint egy kisgyerek?

Figyelt kérdés

Alapvetően férfias, magabiztos, domináns, az ágyban is vad, irányító, az életben is egy erőteljes, határozott ember. Viszont, ha a kapcsolatunkról van szó, nagyon sokszor papucskodik, ha bántja valami, inkább lenyeli, vagy csak apró, óvatos megjegyzéseket tesz a vitát teljesen elkerülve. És ami még furcsább, néha olyan, mintha a "pótmamája" lennék...mikor ez rátör, babsgatni kell, szeretgetni, ölelgetni, bújik, szopja a cicimet, mint egy kisbaba. Vajon miért lehet ez? 10 évvel idősebb nálam...


22/L


2011. okt. 11. 09:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"szopja a cicimet, mint egy kisbaba."

Ezen behugyoztam.:D


A kettő közül valamelyik álca...

2011. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 napietus ***** válasza:
48%
kettős személyiség, elég veszélyes. szerintem bolond a pasid, bocs.
2011. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
abban biztos vagyok, hogy egyik sem szándékos álca... egyszerűen érezni lehet az őszinteséget, majdnem kézzel fogható... épp ezért szerettem bele, mert annyira egyenes, nyílt, őszinte velem, és effelől nincs kétségem
2011. okt. 11. 09:12
 4/22 Alex Lion ***** válasza:
68%
Egy férfi nem attól férfi hogy valaki beszól akkor cirkuszt rendez, hanem attól, hogy le tudja nyelni! :O Sokkal könnyeb belemenni a veszekedésbe, mint lenyelni a beszólásokat! És amúgy a "lesz@rom" hozzáállás némi hímsovinizmust takar, a bújással és a domináns stílussal egyetemben. Nektek, nőknek, ez a feladatotok! Egy hím nem bújhat vígaszt keresve egy másik hímhez... Habár a ciciszopás nekem soknak tűnik :/
2011. okt. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Smartguy86 ***** válasza:
100%

LOL :DDDDDD


Ez most komoly?


Nekem egy mondat elég ahhoz, hogy ezt a rejtélyt megoldjam:


OLVASS CSERNUST!


Meg fogsz lepődni :DDD

2011. okt. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj :) Télleg olyan,mint 1 gyerek.Rendben volt a gyerekkora ?
2011. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%

nem nagyon értem, miért probléma ez..semmi kóros nincs benne, ő ilyen. A túl nagy határozottságba, magabiztosságba (ami nyilván egy társadalom által való elvárásnak való megfelelés, hogy legyen munkája, existenciája stb) szóval e "kinti " szerepbe egyszerűen belefáradnak az emberek, bújnak mint egy kisgyerek az intimitásba, ahol csak "úgy" lehet, létezhet, nem kell szerepet erőltetni.. nem kell okosnak lenni, nem kell semmit felvenni, csak úgy lenni - pihenető, megnyugtató, jó.


ha szereted, elfogadod, olyannak, amilyen


[link]

2011. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Smartguy86 ***** válasza:
100%

"Önző mama önző gyereke, az apját soha nem is ismerte, az ugyanis a boldogtalanság és a felelősség alól lelécelt egy másik csajjal, de a családban volt még két vagy három nagynéni. Tehát a pasi felcseperedett négy anya mellett, miközben irgalmatlanul elkényeztették, mert ő volt az egyetlen p.öcsös. Amikor biológiailag felnőtté vált, persze választott magának egy pótmamát, egy olyan nőt, mint a saját anyja, csak fiatalabb kiadásban, akivel sokáig "nagy boldogságban" éltek. A pasi agresszor típus volt, mert az elkényeztetettek általában önzők, szeszélyesek és kifejezetten akarnokok is. A csaj tehát a szolga szerepét választotta..."


Idézet Dr. Csernus Imre - A Férfi c. könyvéből

2011. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
József Attila ezt a verset a pszichoanalitikusához írta :)
2011. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
milyen férfias 32 évesen durcáskodásból csecset szopni XD
2011. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!