Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan látszik ha egy férfinek...

Honnan látszik ha egy férfinek hiányzik a párja?

Figyelt kérdés
3 hetet külön kell töltetnünk. nekem nagyon hiányzik ő...minden nap ír, érdeklődik. Nekem olyan jól esne ha küldene képeslapot, vagy képeket mailben, vagy ha néha írna spontán smst h rám gondolt. De helyette csak esténként beszélünk, akkor mindig ő keres. Mondjuk azt tudom h elfoglalt, de vajon hiányzom neki?
2013. júl. 31. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Vajon miért idegesíted magadat és miért generálod saját magad számára a feszültséget nemlétező problémák megoldásán töprengve?


Minden este keres a Jóisten áldjon meg, mi kell még??????? Gondolom dolgozik, nem a tökét lógatja. Ha napközben van 5 perce lazítani, akkor hadd ne azon kelljen agyalnia, hogy mit írjon neked sms-ben, vagy esetleg postára rohangáljon képeslapokkal...

Este megbeszéltiek a napot, hosszabban.

Agyam eldobom, mekkora rinya ***** vagy...

2013. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányoznál neki, akkor nem írna. Szerintem alig várja az estéket, amikor nyugalom van, és írhat. A férfiak kevésbé mutatják ki az érzéseiket, de attól még szeret és hiányolhat.
2013. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a megfelelo ember van melletted. Az egyik exem ugyan ilyen. Semmi spontan uzenet, semmi meglepetes, semmi. Egyebkent nem ezert szakitottunk. Egy masik exemtol viszont megkaptam mindezt. Vele is egyeb okokbol lett vege.
2013. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ja, azért kéne szakítani, mert nem spontán a pasas? Jézus, megyek is és elválok a férjemtől:)))
2013. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se aggódj, az, hogy minden este keres, bőven mutatja hogy hiányzol neki. Sok pasi (enyém is) olyan, hogy teljesen belefeledkezik a munkájába, ilyenkor nem jut eszébe semmi más - többek között mi sem.


Mi egyébként 10 hónapig éltünk távkapcsolatban, általában (de nem mindig) én kerestem őt. Ennek ellenére tudtam hogy hiányzom neki, csak ő ezt magában máshogy rendezte le, mint én; leginkább a munkájába temetkezett.

2013. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nincs ideje spontán SMS-re, nem tudom, mit dolgozik. Barátom például örül, ha szünetben elmajszolhat egy szendvicset és nem kell telefonálással bajlódnia. Persze ha megteheti, mert este, mikor beszéltek, panaszolja, hogy órákig ül és nézi a telefonját, annyira nem tud mit csinálni, az más.

Nekem nőként sem jutnának ilyenek eszembe, így mondhatom, hogy nem mindenki gondol arra, hogy képet és SMS-t küldjön. Ha legközelebb beszéltek, kérd meg, ilyen egyszerű. Mondd, hogy érdekel, hol dolgozik, tud-e képet készíteni a környékről, mert sosem jártál arra, kérdezd meg, mennyi szabadideje van. (Bár a spontán SMS-ektől én frászt kapnék, mindig azt hinném, baja esett, és azért írnak.)

2013. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Semmi spontan uzenet, semmi meglepetes, semmi."

Szerintem ez természetfüggő, de ebből van kevesebb. Lehet, hogy a pasi nem tud igazán foglalkozni a nővel? Még a legelfoglaltabb üzletember kollégám is naponta min. 2-3 alkalommal beszél, de csak 2-3 percre a párjával/feleségével: mi újság, hogy van, volt-e itt vagy ott vagy aznapi közös terveikről, s a részleteket később megbeszélik. Hol lehet ilyen szingli pasikat találni? :))

Ez nem attól is függ, hogy milyen családmintát és egyben kommunikáció példát látott otthon?

2013. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Termeszetfuggo, igy van. En is azt mondtam, h ilyen is van, olyan is. Nem javasoltam, h valjon el, annyit mondtam, h nem a megfelelo ember van mellette. Igaz, belerakhattam volna egy lehetet. Tudni kell, h a ferfi mindig ilyen, vagy csak az emlitett idoszakban? Ha mindig, akkor nem egyformak az igenyek.

Es igen, utolso, szerintem is nagyban fugg az otthonrol hozott keptol.

2013. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik szomszédunk egy házaspár, akik bőven 60 felett vannak már, de még mindig olyan lendületesen és könnyen beszélnek meg mindent, akár hétköznapi pepecs, háztartási dolgokat is, mint akármelyik 20-30-as. A lényeg, hogy egyik sem volt soha passzív természetű, olvasott, tanult emberek, egy véleménye, hozzáállása, gondolkodása mindig volt a környezetével kapcsolatosan.
2013. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!