Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy egészséges 27 éves férfinek egy évig nem hiányzik az, hogy legyen párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Egy haverom lassan egy éve nem él párkapcsolatban. De még csak nem is randizik, egy éjszakás kalandja sincs. Amikor megkérdeztem tőle, hogy nem hiányzik-e neki egy kapcsolat, akkor azt mondta, hogy most nincs kedve, ideje keresni senkit, ha annyira kopogtatni akar a szerelem, akkor megteszi, de most nem foglalkozik ezzel. Nem is szívesen jönne össze egy ideig senkivel. Létezik ilyen? Vagy valami probléma van vele? Nekem ez nagyon furcsa.
2009. márc. 24. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm. Talán előtte valamilyen komolyabb kapcsolata volt?
2009. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem most tényleg másra akar koncentrálni, ha hiányozni fog neki egy kapcsolat, biztos rááll a párkeresésre. Nekem is volt olyan hogy egyedül voltam, nem is kerestem, és a jelentkezőket visszautasítottam, másfél év után jött el az idő, hogy nyissak a másik nem felé. Szerintem nincs gond.

25L

2009. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Több mint egy éve lett vége egy két éves komoly párkapcsolatának, ahol eléggé elbántak vele, de hát akkor is. Egy év, az rengeteg idő, legalábbis nekem.

2009. márc. 24. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!