Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám nem...

Mit tegyek ha anyám nem engedi, hogy valamit vegyek a gyerekemnek? Pl: játékok, stb.

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 09:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem engedi?anyád tart el vagy mi?
2013. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy nem engedi? Az ő pénzéből éltek? Vagy kiskorú vagy?
2013. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi köze van ehhez anyádnak?
2013. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
38%

nem ismerek olyan helyzetet, amikor nekem az 51 éves anyám, vagy az 53 éves apám bármit is megtiltana, mert a tiltós dolgokat már 16 éves koromban befejezték, mikor látták, hogy a magam fejem után megyek és kész... Aki hagyja, hogy parancsoljanak neki évekig, az ne is csodálkozzon, ha felnőttfejjel is képesek előírni az életét. A szabadságot ki kell harcolni a szülőkkel szemben is. Az ilyen dolgokról egyedül a gyerek tehet, utána meg megy a panaszkodás.. Állj a sarkadra, hány éves vagy??

Üdv 24/N

2013. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem engedi? Ha gyereket szülni voltál elég felnőtt, akkor nyilván ahhoz is érett vagy, hogy a sarkadra állj, elköltött es eld a saját életed a gyerekeddel.
2013. júl. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy minek a kicsinek annyi játék meg krémtúró mindennap.
2013. júl. 31. 09:57
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Krem túró valóban nem kell mindennap es jatek se, ha mar tele van a szoba. Han eves vagy?
2013. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
hát minden nap tényleg nem kell venni édességet, játékot, de alapvetően meg szerintem ne szóljon bele.
2013. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

"minek a kicsinek annyi játék meg krémtúró mindennap"

Ez nem tiltás, ez csak egy kérdés.

Amúgy te vagy a gyerek?

2013. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%

Hallod, semmit nem értek. A te gyerekednek nem te döntöd el, hogy mit és mikor veszel? eleve, anyád honnan tudja? Minek számolsz be neki?

Egy oka lehetne tiltani (de akkor igaza lenne): ha az ő pénzéből élnétek! Így van?


Amúgy meg valóban nem kell minden nap játékokkal és édességekkel elhalmozni a gyereket, de ez akkor a te döntésed kell, hogy legyen, ha már felnőtt, önálló életet élsz.

Az apuka véleménye számítana még a tied mellett, nem a te anyukádé!

2013. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!