Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért kérdezi anyám, hogy mi...

Miért kérdezi anyám, hogy mi mennyibe került, ha veszek valamit a gyerekemnek, az ő unokájának, vagy magamnak. Akár ruha, vagy program, vagy akár egy tál étel legyen az?

Figyelt kérdés

Csak engem zavar ez nagyon? Rossz az, aki rosszra gondol?

15 éves korom óta dolgozom, mert közölte, hogy nem tart el. Soha nem kértem tőle pénzt, meg semmit.


2012. júl. 9. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
vele laktok?
2012. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem. Teljesen külön háztartás.
2012. júl. 9. 14:13
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

akkor mondd meg hogy semmi köze hozzá.


egyébként az én anyám is ilyen,még csak nem is egy városban lakunk,párhetente felémtéved,bejön és ha hagynám,végigkutakodná a lakást,hogy mi ujat vettem.Igy csak a látható helyen levő dolgokat tudja megkérdezni,de leszerelem,semmi köze hozzá,arra költöm a fizetésem amire akarom.

2012. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De én nem merem megmondani. Azon kapom magam, hogy kevesebbet mondok, még így is szégyellem magam érte.

Aztán meg hazamegy és kibeszél, hogy milyen jól megy nekünk.

2012. júl. 9. 14:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

És ha jól megy nektek?

Talán nem örül annak hogy jól megy a sorod? Nem örül annak hogy meg tudsz venni az unokájának mindent?

2012. júl. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is a választól félek. Meg attól, ha megmondanám, hogy külön kasszánk van, külön életünk, hát nem is tudom, mit reagálna. Megsértődne, nagyon. Vagy nem tudom.
2012. júl. 9. 14:34
 7/21 A kérdező kommentje:
De még csak azt sem mondhatnám, hogy nagy lábon élünk. Elmegyünk néha a strandra, megveszem a gyereknek a palacsintát, vagy a lángost, ha megkívánja. Ruhát turkálóból veszek.
2012. júl. 9. 14:37
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

És mi van ha megsértődik? Majd megbékél.

Ne fálj tőle.Önálló nő vagy,nem függsz tőle.

2012. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen anyával egyáltalán miért tartod a kapcsolatot? Én szóba sem állnék vele...
2012. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Édes szívem...FELNŐTT ember vagy!! Ha a saját anyádnak nem tudsz kinyögni egy "bocs, anyu, de semmi közöd hozzá" mondatot akkor hogy akarsz tizen x éven keresztül nevelni egy v. több gyereket. Nincs olyan, hogy félek, meg nem merem meg stb. Legyél határozott magabiztos és kemény! A gyerekneveléshez is rengeteg erő és kitartás kell, de (már meg ne haragudj) én úgy látom, hogy benned ez nem igazán van meg. Szedd össze magad. Ha megharagszik, hát megharagszik, nem fog ettől összedőlni a világ, majd észbekap talán.
2012. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!