Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom itt hagyott egyedül...

A párom itt hagyott egyedül büntetésnek, fáj, hogy így bánik velem?

Figyelt kérdés

A problémánk a szex emiatt büntet és emiatt nem tud velem úgy bánni, mint azelött.

Nekem nincs kedvem a kényszer szexhez, ő ezt nehezményezi ezért semmibe vesz, csúnyán beszél velem, mindent a szememre vet azt mondja a kollegáinak, hogy nem vagyunk együtt.

Hogy értessem meg vele, hogy hagyja abba amit csinál és nem lesz jobb tőle semmi?



2013. júl. 31. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak belerúg a döglött lóba ami a kapcsolatotok jelen esetben.
2013. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Rúgd tökön, az ilyen proli másból nem ért. Bár attól tartok, hogy a páromozós lelkivilágú nők nem képesek mindig érvényt szerezni az akaratuknak.
2013. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Hát mégis mit kezdjen egy olyan növel akivel nem lehet sexelni?

Az a probléma, hogy így nem sokat érsz! Mondhatjuk úgyis, hogy semmit!

2013. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Én az ilyet úgy otthagynám DE ÉN ÖRÖKRE aztán egye meg a saját főztjét! Mindenkit a saját fegyverével lehet legyőzni! (Legalábbis legtöbb esetben).
2013. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3-as ez pont olyan, mint amikor csak azért van veled egy nő, mert pénzed van, ha nincs pénzed szemétkedik veled és lenéz.


Remélem megtapasztalod.

2013. júl. 31. 21:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, de azonnal, amig nincs még gyerek. Ráérsz tegnap eljönni tőle, most kezdj el pakolni, mire hazajön, már ne legyél ott.

Vagy, ha tiéd a lakás, akkor rúgd ki, még ma. Mire hazajön, cseréld le a zárat és az összes cuccát tedd az ajtón kivülre.

Ha nincs hova menned, hát menj a szüleidhez, vagy bárhová. Ennek a kapcsolatnak vége.

2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Én tudok egy kiadó szobát egy nagyon rendes néninél, 20 ezer cakompakk, szép tiszta lakás. Érdekel? Még pince is van ha sok a holmid!
2013. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemel meg téged ez a pasas!!!
2013. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
6-os én is ettől félek
2013. júl. 31. 21:53
 10/17 A kérdező kommentje:

Hol van a kiadó lakás?

A munkám miatt Budapest lenne a jó.

2013. júl. 31. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!