Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiszi a baratnom, hogy...

Elhiszi a baratnom, hogy kuvakat hoztam a hazba. Hogyan gyozzem meg, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

Olyanokat terjesztettek rolam a draga jo szomszedaim, hogy amikor a baratnom 3 hetig nem volt itthon en qvakat hoztam haza majdnem minden nap. De ez nem igaz. A baratnom hitt nekem. Ma viszont mentunk kocsival es egy utszeli integetett nekem de ugy mintha ismerne. A baratnom nezett de tudta, hogy elofordul neha ilyesmi. Aztan kesobb egy masik. Ott elbizonytalanodott es azt mondta, hogy a szomszedoknak talan igaza van. Annyira osszeveszett velem, hogy osszeszedte par cuccat es elment, azt mondta majd vissza jon valamikor. Tudni kell, hogy egyszer ittas allapotban letapiztam valakit es o ezt halal komolyan vette de en mondjuk nem emlekszem meg a lanyra se. Nem akarom elvesziteni. A magyarazkodassal csak azt bizonyitanam, hogy tenyleg az volt amit pletykalnak. Most mit csinaljak?

23/F


2013. júl. 31. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát, a helyében szerintem én sem hinnék neked...
2013. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
A szomszédnak adnék pár jó nagy sallert.
2013. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

De miért terjesztene ilyet csak úgy rólad a szomszédod? És az integetős prosti is gyanús cseppet.

Nem tudom, de integethetne nekünk 100 prosti is, akkor is tudnám, hogy a páromnak nincs köze hozzájuk...

2013. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eh, kávé előtt úgy olvastam, hogy "kuvaszokat". A végén kezdett gyanús lenni, hogy a kutyák nem tudnak integetni...asszem iszok még egy kávét...
2013. aug. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Az összes pasi a farka után megy, nem csodálom hogy barátnőd nem hisz neked ezek után
2013. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi időben sokat jártam az 54-es en, 500 méterenként állnak a k.-k, de érdekes módon nekem egy sem integetett...
2013. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Régebben azt hittem a kuvaszok nem integetnek, de egy ideje már integetnek nekem. Sosem vittem őket haza, de az igaz, hogy ismernek, különben miért integetnének. Na megyek szívok még egyet...
2013. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért mondanak ilyeneket mert mióta szomszédok vagyunk nem jövünk ki jól, ő meg alapból szereti félreérteni a dolgokat meg kitalálni olyat ami nem történt meg és már annyira betegesen csinálja, hogy el is hiszi. Tényleg nem csináltam semmit. Nektek mért hazudnék? Nem is ismertek. Nekem időnként szoktak integetni, ez így volt régebben is. Erről nem tehetek.
2013. aug. 1. 10:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Valamelyik környékbeli strigó autóját vetted meg?
2013. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos erre se emlékszel. Csak a szomszéd. Nem kéne annyit szlopálnod.
2013. aug. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!