Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiszi a baratnom, hogy...

Elhiszi a baratnom, hogy kuvakat hoztam a hazba. Hogyan gyozzem meg, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

Olyanokat terjesztettek rolam a draga jo szomszedaim, hogy amikor a baratnom 3 hetig nem volt itthon en qvakat hoztam haza majdnem minden nap. De ez nem igaz. A baratnom hitt nekem. Ma viszont mentunk kocsival es egy utszeli integetett nekem de ugy mintha ismerne. A baratnom nezett de tudta, hogy elofordul neha ilyesmi. Aztan kesobb egy masik. Ott elbizonytalanodott es azt mondta, hogy a szomszedoknak talan igaza van. Annyira osszeveszett velem, hogy osszeszedte par cuccat es elment, azt mondta majd vissza jon valamikor. Tudni kell, hogy egyszer ittas allapotban letapiztam valakit es o ezt halal komolyan vette de en mondjuk nem emlekszem meg a lanyra se. Nem akarom elvesziteni. A magyarazkodassal csak azt bizonyitanam, hogy tenyleg az volt amit pletykalnak. Most mit csinaljak?

23/F


2013. júl. 31. 22:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a prostik integetnek neked? :D Hát ezen állati jót nevettem. A páromnak nem szoktak integetni...
2013. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehetséges lenne a szomszédot feljelenteni becsületsértésért? Ha nem is lenne belőle semmi - nem is ez a lényeg - a barátnőd látná, hogy téged ez mennyire zavar és biztosan igazat mondasz.
2013. aug. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szomszéd néni monnyon le!
2013. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Első lépés, ne legyél bunkó. Ha ezen túl vagy második: paraszt se legyél.
2013. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!