Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt feleségem le akarja...

Volt feleségem le akarja vetetni a közös gyermekünkről a nevemet. Megteheti?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 14:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
nem,csak a te beleegyezéseddel
2013. aug. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nem olyan egyszerű, mint ahogyan ő elképzeli... nem, nem teheti meg!
2013. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy teheti! De miért akar ilyet tenni, Elég szemét dolog.
2013. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Engem 10 éve vett nevére a nevelő apukám, a biológiatól nem értek engedélyt. 17 éves voltam akkor. Mondjuk ezt én is szerettem volna, így kérvényeztem.
2013. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

Hihetetlen, hogy vannak ilyen szerencsétlen fúriák... Alapvető, hogy amikor várandós vagyok, úgy egyezek bele a névadásba, hogy tudom, ez akkor is így kell, hogy maradjon, ha ne adj Isten elválunk...

Semmiképp se enged! Természetesen nem teheti meg, ha tőled nem vették el a láthatási jogot, stb. Ha jól tudom, akkor neked is mindenbe ugyanolyan beleszólásod van.


U.I.: Úristen, és egy ilyen abnormális nőnél gyerek van... Behalok..

(Elnézést. Khm. Nem bírtam visszafogni magam. És részvétem.)

2013. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem, ha nem járulsz hozzá.
2013. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy teheti! Szép is lenne, ha csak így játszadozni meg zsarolni lehetne még a névvel is.

Undorító, hogy egyes nők mikre nem vetemednek!

Mondom ezt nőként...

2013. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem teheti meg. Miért akarja ezt? Zsarol téged ezzel, vagy nem foglalkozol a gyerekkel?
2013. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Elvitte a gyereket eléggé messze tőlem és nem tudom látni. Nem vette el a láthatást, csak most ezt találta ki, de persze nem nekem mondta
2013. aug. 1. 14:54
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Remélem a volt feleséged azt is tudja, hogy ha még ha bele is mennél ebbe, onnanstól kezdve se gyerektartás, sem semmi. A gyerkőcnek mindenképpen Te vagy az apukája. Aki ilyet akar tenni, az csak azért teszi, hogy fájdalmat okozzon a másiknak. A bátyám így járt a kislányával, 3 hétig olyan üveges volt a tekintete, mert kibukott, hogy az valami hihetetlen. A kislány pedig 10 éves, teli beszélték a fejét, és megtagadta a saját apját, mondjuk a nevelőapuka elhalmozza minden földi jóval, iPhone, és társai.
2013. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!