Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék az anyósómnak?...

Mit vehetnék az anyósómnak? Virágon kivül, mit lehetne még?

Figyelt kérdés
1hónap múlva lesz az anyósóm szülinapja és szeretnék valamit venni a virágon kivül.sok mindent köszönhetek neki.a szüleimmel rosszba vagyok és ö meg a párom az akire számithattam eddig és mellettem áltak mindenbe.ugyhogy valami emlékezetes ajándékot szeretnék neki nem egy egyszerü ruha,parfük stb.várom a válaszokat
2008. jún. 27. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered az anyósod és szeret olvasni akkor a könyv remek választás. Tudsz bele írni kedves gondolatokat. Szerintem remek ajándék. :)
2008. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegy színházba-operába-balettra a kedvenc darabjára?
2008. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

én gondoltam esetleg arany nyaklánc meg ilyesmire is vagy ez szerintetek túlzás lenne?

2008. jún. 27. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Arany nyakláncot órát stb azt nem! Azt vegye neki a férje ha van,mert az kicsit udvarlóskodós dolognak tünik..és a jelentése sem jó..pl sárga virágot sem szabad, mert az irigység és vöröset sem, mert az szerelmet jelent.. Anyósnak gerbera, de nem ez a lényeg..szerintem nézz körül a polcain, mi az ami érdekli és azzal kapcsolatban valami könyvet, ha olvasna, vagy esetleg egy festményt amit kitenne a falra, ha szereti a képeket, de vehetsz neki egy jegyet valami vellnesshétvégére, ahova elmehet a barátjával, férjével, barátnőjével..persze akkor mindkét jegyet illő megvenned.
2008. jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz:)vellnesshétvége szerintem a legjobb ezeket szereti.férje nincs meghalt nemrég.a testvérével tudom,hogy szokott ilyen hétvégéket csinálni.
2008. jún. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!