Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselitek, ha a...

Ti hogy viselitek, ha a párotoknak van gyereke, egy előző kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy egy gyereke, az előző kapcsolatból, nem velünk él, hanem az anyjával,de csak most kezdek rájönni,hogy mit is vállaltam, mert elég nagy kihatással van ránk is....

A negatív velejárókat,ti hogy viselitek?

Milyen kihatással van rátok?

Hogyan lehet ezt kezelni?


2013. aug. 2. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek is van egy 11 éves fia. Egy városba lakunk, nagyon jól kijövök a gyerekkel és az anyukájával is. Van, hogy a fiú nekem szól, hogy ha rá érek akkor menjek már el érte mert nálunk szeretne aludni, amikor rá érek érte megyek és itt van ha 2 napot szeretne itt lenni ha egy hetet akkor sem zavar. Az anyukája most megy egy külföldi tárgyalásra kérdezte, hogy kinél szeretne lenni nálunk vagy a mamájánál és azt mondta, hogy nálunk jobban érzi magát. Én is nagyon szeretem, hiába nem az én gyermekem de úgy kezelem mintha a sajátom lenne. És mikor bele mentem ebbe a kapcsolatba tudtam, hogy a páromnak gyereke van és ezt így el fogadtam. De ha te így nem érzed jól magad, meg téged zavar akkor érdemes lenne keresni egy olyan férfit akinek nincs még gyereke.
2013. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

"Értem én ezt,csak nehéz,mert nekem nincs gyerekem.."

Kedvesem... Neked VAN gyereked. Aki a párod barátja, a tiéd is. A páros gyermeke a tiéd is. Ha ezt nem így fogod fel, tényleg nem érdemes, én megértem, nem mindenkinek kell ötösnek lennie elfogadásból. De ha szeretnéd, hogy csak veled legyen foglalkozva, és úgy érzed neked csak az lehet a gyereked, akit megszülsz, akkor inkább tényleg jobban jársz egy olyan férfival, akinek nincs gyermeke.

2013. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, a párom gyereke hallani sem akar felőlem, nem találkoztunk soha, szerintem nem is fogunk még nagyon sokáig. Ha a gyerek szeretne valamit akkor azt nekem mindig el kell fogadnom, akkor is ha nekem rosszul jön ki (pl megbeszélt programunk a gyerek hirtelen ötlete miatt elmarad). A főbb eseményekre, a párom érdeklődési körére, programjaira a fiát viszi magával mert szeretné kiengesztelni. Nekem az otthon várakozás és a programokból kimaradás jut. Nehéz kezelni, nagyon sokszor rosszul esik. De nem szólok bele, lenyelem csak kitudja meddig működik ez így még.
2013. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én azért nem menetem bele olyan kapcsiba ahol volt gyerek, mert éreztem, hogy nem tudnám jól kezelni a helyzetet.
2013. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ket gyerek, ket lány. Az egyik mar nagy 15, a kisebbik 6 éves es szeretem őket mert a páromat látom bennük. Nem mondom .hogy happpy minden. A nagy lánynak mostanában csak akkor van egy kedves szava ha pénzt adok neki, vagy ha veszek neki valamit, de hat akkor is ilyen lenne ha az anyja lennék (gondolom). Kevesebb időt töltünk külön , én elmegyek a lányokkal ide oda, addig ő focizik vagy otthon tesz vesz... de hat ilyen az élet.

A pénz, nekünk ezzel sincs gond hisz 4 felnőtt gondoskodik róluk. (A felesége is ujra férjhez ment), a saját fizetésemből is vásárolok nekik, sőt volt hogy én fizettem a gyerektertast

2013. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!