Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a gyereked nem...

Mit tennél, ha a gyereked nem akarna saját gyereket?

Figyelt kérdés

Annyi nő és férfi vetkőzik ki magából durván, hogy az ilyen ember nem ember, elítéli, szíve szerint fejbe lőné, de mit csinálna, ha a saját csemetéje lenne ilyen?

Őt is agyon kéne ütni? Ő is onnantól kezdve egy undorító lény lenne?


Kérlek titeket normálisan válaszoljatok, rendes érvekkel(!), nem anyázásokkal, durva, obszcén szavakkal!


2009. okt. 25. 07:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
78%

Az attól függ, hogy hány éves a "gyermek". Ha fiatalon jelent ki ilyeneket, akkor inkább hagynám, ha megtalálja a párját, valószínűleg megváltozik a véleménye.

Ha már valaki ezt tartós párkapcsolatban, a gyermekvállaláshoz ideális korban jelenti ki, akkor bizony értetlenkednék egy sort, és próbálnám megtudni, hogy miért jutott erre a döntésre. Talán én nem voltam jó szülő? Rossz példát mutattam valamivel? Biztosan próbálnám szépen meggyőzni, hogy a gyermek nem csak munka, hanem az élet egy csodája is.

Általában ha egy gyermek szerető, egymást tisztelő családban nő fel, maga is akar majd utódot.

2009. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egy egyértelmüen a "gyerek" magánügye, ha igy gondolja, akkor el kell fogadni.

Másnak meg semmi köze hozzá, én biztos ne tárgyalnám ki másokkal, hgy a gyereken akar-e majd gyereket vagy sem.


Egyébként lehet sok oka, nem csak az, hogy nem megfelelö volt a gyerekkora, hogy csak egy példát mondja, nem akarja, hogy kilátástalan életre legyen kárhoztatva a jövendö gyereke, inkább lemond róla a gyerek érdekében.

2009. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
89%
18 vagyok,nem akarok gyereket semikor,anyám azt hiszi majd változik a vélemyényem,de nem. Minek szüljek ebbe a vak világba? Nagyon nem az én szerepem a háziasszony szerep. Nem arra szülnék gyereket,mint a legtöbben,hogy majd jön a családi meg a gyes vagy mi.
2009. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
42%

Lemond róla a gyerek érdekében- tehát, a még meg sem született gyerek helyett dönt.

Én pedig meg sem kérdezhetem tőle, hogy miért nem? :)

A jövőt pedig senki sem látja, honnan tudja, hogy kilátástalan lesz az élete?

2009. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


Én biztos rábeszélném. Ha kell "rátukmálom" magam teljesen, Ha megszületik , majd mutatom a dolgokat, meg segítek, ha kell, vigyázok rá. Ne 50 évesen jusson eszébe, hogy "jajj, de egyedül maradtam"

2009. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ha megnézed a mostani helyzetet, akkor látod, hogy - ha csak nem kimondottan gazdag családból származol - , akkor alig van munkalehetöség, minimálbérböl élnek meg /vagy nem élnek meg az emberek, a gyerekeknek nincs rendes ruhára, iskolára lehetöség, azt hiszem, ez indok arra, hogy kilátástalannak tartsa valami a helyzetet.

Persze hogy a gyerek HELYETT dönt, de ha ott a gyerek, és ö is kilátástalannak érzi az életet, akkor elyhen önygyilkos? Olvasd el hányszor irhák itt (is) fiatalk, hogy nem ök akartak megszületni, akkor miért kell nekik a szüleik döntésére ráfizetni.

Én meg tudom érteni azokat, akik nem akarják ennek kitenni a gyereket és inkább lemondanak erröl.

(Mielött elkezdesz durvulni vagy hözöngeni, nekem vannak gyerekeim...)

2009. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Bocs: a 08:25-ösnek szolt a válaszom
2009. okt. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó.Valóban rátukmálnád a gyerekedre,hogy szüljön?Aki nem akar gyereket azért nem akar mert nem és kész.Ha belekényszeríted az csak a bébinek lesz rossz.Felnőjön egy olyan családban ahova nem várták?És az anyja nem szereti?Te nem tudod helyettesíteni az anyai szeretetet.Elmondod neki majd mit hogy kell és szépen hazamész a nyugodt csendes otthonodba ő meg szenvedjen a kicsivel?Ez baromság!
2009. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
75%

8:43-as vagyok.

8:36-nak szólt amit írtam!

2009. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
29%
dehogy szenvedjen!! Ha szenvedésnek érzi, átvenném tőle ezt a keserű-édes terhet 3-4 óráig is akár. Úgyis elkezdene hiányozni a babája, és akkor tudná hol a helye. Ha meg nem... akkor lesz egy nagyon szerető nagymamája, aki gyerekeként fogja szeretni :)
2009. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!