Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha a gyereked nem...

Mit tennél, ha a gyereked nem akarna saját gyereket?

Figyelt kérdés

Annyi nő és férfi vetkőzik ki magából durván, hogy az ilyen ember nem ember, elítéli, szíve szerint fejbe lőné, de mit csinálna, ha a saját csemetéje lenne ilyen?

Őt is agyon kéne ütni? Ő is onnantól kezdve egy undorító lény lenne?


Kérlek titeket normálisan válaszoljatok, rendes érvekkel(!), nem anyázásokkal, durva, obszcén szavakkal!


2009. okt. 25. 07:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
31%
A "nem akarok gyereket" csak 35. életévtől hiteles:)
2009. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
07:36 - Szerencsés vagy, mert te együtt lehetsz azzal, akit szeretsz, én nem maradhattam vele, bántották és megfélemlítették, pedig már el akart jegyezni, hogy együtt lehetünk-e még valaha, nem tudom, de másnak meg nem szülök. :-)
2009. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Kedves 8:19! Nagyon sajnálom, hogy így alakult veled. Szerintem a mondataidban benne is van a lényeg: van aki megtalálja azt az embert, akinek gyereket szül és csak neki, van aki nem találja, nem találta meg. Itt a lényeg.
2009. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Nekem van párom 4 éve, imádjuk egymást, mégse akarok neki szülni, szóval ez sem igaz mindenkire. :)
2009. okt. 26. 11:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!