Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék neki, s...

Hogyan segíthetnék neki, s mivel nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Tegnap, egy számomra nagyon fontos fontos ember nagymamája kórházba került.ma műtik. Szegény nagyon maga alatt van, de próbálom nyugtatgatni(nem zaklatva) hogy nem hgagyom magára, s számíthat rám:( Fura, de majdhogynem neki kell engem vígasztalnia, mert tegnap is sírtam a kamerába, és most is sírok(persze ezt ő nem tudja, hogy most) Mondig rengeteget beszélünk, de most alig ír pár sort. Telefonban is egész másról beszéltem vele, most is próbálok másról, de néha nem megy:( Elmenni nem tudok hozzá, 300 km re van jelenleg:'( Alig ír pár sort:( Tudom, ezért, s kicsit közömbös is:(
2013. aug. 3. 10:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem is várom el, hgy annyit írjon, mint amennyit szoktunk, de most olyan közömbös:( A szívem szakad meg:'( De nem szabad, hogy lássa, hogy kivagyok:( De nagyon fontos nekem, hatással van a hangulatomra:( Ha ő kivan énis
2013. aug. 3. 10:37
 2/4 A kérdező kommentje:
Légszíves írjatok. Milyen témákat lehetne? Tudom, én ismerem, de ilyenkor:( Semmi okosság nem jut eszmb. de magára sem akarom hagyni:(
2013. aug. 3. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mondjad neki, hogy mellette állsz. Sőt ne csak mond, hanem menj el és legyél vele egy kicsit!!!

De amikor hazamegy a kórházból igazából akkor lenne segítsége, ha nincsen neki.

Sok sikert és kitartást!!!

2013. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindig kitalálok valami témát, tegnap pl "együtt néztük a meccset" mármint hogy közben beszélgettünk, s utána kielemeztük. Mindig igyekszem valamit kitalálni. Köszönöm szépen a bíztatást. Hétvégeken el is tudnék menni ha úgy van.
2013. aug. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!