Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon agresszív...

A párom nagyon agresszív természetű, főleg ha iszik. Akkor elég egy rossz szó és máris pofon jár érte. Hogyan segíthetnék neki, hogy ne igyon többet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 08:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%
Magadon segíts, hagyd ott.
2013. jún. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%
Tudom hogy nagyon szereted de uristen... Már az első pofon után ott hagytam volna!!
2013. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 intrepid ***** válasza:
31%
Mikor józan, akkor beszélj vele, hogy mégegyszer megüt, akkor ott hagyod. Én is megiszom a magamét, de soha nem akkor állok neki, hogy megvitassam a problémákat. Mondjuk egy feleségnek is lehetne annyi esze, hogy ilyenkor békén hagyja. Ha erre nem vagytok képesek, akkor a legjobb a szakítás.
2013. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts vele,mert később csak rosszabb lesz!Te ennél sokkal jobbat érdemelsz!Aki egyszer üt,az üt másodszor,harmadszor,negyedszer és huszadszor is..csak lehet,hogy a huszadiknál már lesz kés is a kezébe,vagy ha még nem az,de már a lábát is használni fogja.
2013. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
93%

Kedves harmadik válaszoló! Mi az, hogy egy feleségnek is lehetne annyi esze, hogy olyankor békén hagyja?? Már bocsika, de a kérdező írta hogy elég egy rossz szó és már üt. Ez nem azt jelenti hogy egyből b*szogatni kezdi a férfit amikor iszik, hanem pont a pasi az aki beleköt mindenbe.. Gratulálok, a díjnyertes logikádhoz.


Kérdező te pedig hagyd ott. Ne őt mentegesd, hanem magadat amíg még lehetséges. Ha amúgy is ennyire agresszív akkor drasztikus lépést kell tenned.

2013. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim válasza:
10%
Te a Barátok közt-ös Zsófi vagy?
2013. jún. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
78%
Ott kell hagyni. Nem fog megváltozni.
2013. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
82%
19 éve vagyok férjnél. Nagyon kevesen hiszik el, de én még soha nem láttam a férjemet akár csak egy pohár sört, vagy egy pohár bort is meginni. SOHA. Úgyhogy nekem az ilyen élethelyzetek ismeretlenek.Ugyanakkor ha belegondolok, hogy egy italtó, bagótól bűzlő férj mellé kéne lefeküdni, hát a gyomrom felfordul. És akkor még ver is? 1 percig nem maradnék, ennél minden csak jobb lehet.Otthagynám a fenébe.
2013. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
73%
nem értem ...neki kéne magán segíteni....költözz el mindenképp...mi lesz ha gyereketek lesz?akkor ő is néha pofont kap mert apuka nem tudja magát kontrollálni ?
2013. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
46%

Ha eleve nagyon agresszív,akkor nem csak a piáról van szó.Tehát a kedvére szeretnél tenni? Akkor nézzük:Mit is akar tőled ez az ember az agressziójával? Azt,hogy távolodj el tőle.Hiszem ezért választotta az agresszivitást,mint elutasító magatartást.

Tehát azzal segítesz neki,hogy ott hagyod.Ha magára hagyják az emberek,akkor kénytelen lesz megváltozni,mert nem véget ér a gyermekkor...fel kell nőni.


32/F

2013. jún. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!