Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szomorúak vagytok éppen...

Ha szomorúak vagytok éppen valamiért, miért?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 11:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mert egyelőre nem tudunk elköltözni és a szomszéd pokollá teszi az életünket, hogy nem lehet itt aludni.:-(
2013. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mert hónapokig féltékeny voltam a páromra, nem bíztam benne, sokat veszekedtem vele, mert kicsit többet emlegette az exét, mint ami nekem belefér. Aztán minap megint előjött a téma, és idegesen kiabálta, hogy "Engem már nem érdekel az a nő, életem egyik legnagyobb tévedése volt, megcsalt, megalázott, és belém is rúgott, lenézett és azért foglalkoztam vele mostanában, mert szerettem volna, ha látná az a szerencsétlen, hogy igen is boldog vagyok, lássa, hogy mennyire büszke vagyok rád, és hogy lássa az a hp, hogy van nála 1000x jobb nő is."

Nekem meg nem sok hiányzott hozzá, hogy elhagyjam, és ronda dolgokat vágtam a fejéhez.

2013. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert nem tudom micsináljak. :(
2013. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mert mindketten agyonhajszoltak, fáradtak, és nyúzottak vagyunk. Így nagyon kevés idő jut egymásra, abba a kevésbe rendszerint befigyelnek a barátok, sokszor bejelentés nélkül. Én nagyon várom a nyár végét.
2013. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mert sz@r az élet...
2013. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
mert még egy hétig nem találkozom a barátommal, pedig már 2 hete h elment és nagyon hiányzik
2013. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert fszom az egészbe bele...
2013. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mert a párom 2 napja elköltözött, azóta nem találom a helyemet...
2013. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem beszél velem az egyik legjobb barátom, akibe amúgy szerelmes vagyok, de ezt nem mondhatom el neki. :(
2013. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Azért, mert szakítottunk a barátommal. Vagy nem is igazi szakítás volt...Nem értem az egészet...
2013. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!