Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik az ilyen nőkkel?...

Mi történik az ilyen nőkkel? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Nővéremnek nemrég múlt egy éves a kisfia,férje is van,viszont a történethez hozzá tartozik,hogy nagyon ramaty az anyagi helyzetük és ugye nekem is végesek a tartalékaim ezért felajánlottam neki,hogy megpróbálom benyomni munka helyemre 4 órás takarításra jobb,mint a gyes legalábbis én így gondolom. Erre letámadt,hogy miért akarom akár napi 4 órára is elszakítani a gyerekétől,mondom talán,mert lassan többet esztek vajas kenyeret,mint főtt ételt erre totál megsértődött és azt mondta ha csak ezzel tudok segíteni akkor hanyagoljuk egymást. Annyira ki vagyok borulva segíteni akarok erre én vagyok az ördög és belőlem micsoda rossz anya lesz majd?!! Ismertek ti is nőket vagy csak a mi családunkba jutott?
2013. aug. 4. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyes mellett el lehet menni napi hat órában dolgozni úgy, hogy a gyes is megmarad. Hívd fel és ezt közöld vele. Takarítani gondolom estefelé kell, akkorra meg már a férje is hazaér. Beszélj vele, hass a józan eszedre. Gyed nélkül nem mertem volna babát vállalni...
2013. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Vannak ilyenek, rátelepednek a gyerekükre teljesen. Pedig pont jó lenne az a plusz bevetél! De az ilyeneknek kár magyaráznod!
2013. aug. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magyaráztam én neki már mindent! Lehetetlen kirobbantani és ez rettentően elkeserít!
2013. aug. 4. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Az észnek is megvannak a határai-Csupán az ostobaság határtalan.

Én is voltam hasonló helyzetben a sógornőmmel.

2013. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, a "ha csak ezzel tudom segíteni" - azt jelent, hogy inkább pénzt vár.

Pedig az az igazi segítség.

2013. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd rá tudom nehéz de ne segítsd. Majd rájön ha nem lesz aki pénzt adjon. Ő élete oldja meg. Szerintem amit mondd csak kifogás, nem a gyerek miatt nem akar dolgozni, egyszerűen lusa. Ő mondta felejtsétek el egymást, legyen így. Probáld meg. Hidd el ő fog előbb keresni.
2013. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted a 4 órás takaritoi bérből mire telik majd kaviárra...

Addig ki fog a gyerekre ingyen vigyázni?

2013. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk havi 40-50 ezer forinttal több bevételük lenne,a gyerekre akkor az apa is tudna vigyázni,nagymama és akkor már én is. Tudod erre való a család,ha tudnak segítenek. A meló hely gyalog 15 percre lenne,délután négytől este 8-ig,de ha megcsinálja 3 óra alatt akkor is eljöhetne nem kapna kevesebbet.De ugye nem aktuális,mert nem vállalja.
2013. aug. 4. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is dolgozok a gyerek mellett pár órát, néha csak 2-t, néha többet néha semmit. Az én sógornőm is megszólt, hogy olyan gyorsan felnő a gyerek és én munkára pazarlom az időt. Ne foglalkozz vele, lusta és a gyerekkel takaródzik.
2013. aug. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hű, ebbe belenyúltál, kifogtál egy Nagybetűs Anyát, aki szerint a gyerekből érzelmi sérült baltás gyilkos lesz, ha nem látja őt folyamatosan :D
2013. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!