Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyernél egy nagyobb összege...

Ha nyernél egy nagyobb összeget - pl. lottón -, milyen hatással lenne rád, s a családodra? Pozitív, vagy negatív hatása lenne a nyereménynek? Mennyire változna meg az életed, életetek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 18:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Ha megnyerném a lottón azt a nagy összeget, nyilván pozitív hatással lenne rám! Nyilván megváltozna az életem, de nem annyira mint ahogy most élek..Nyilván kifizetnénk belőle dolgokat,elköltöznék innen ahol lakom..stb..stb


Viszont nem cseszném el,hisz kell tartalékolni,későbbi időkbe,na meg nem adnék "hirtelen jött barátoknak"

2013. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem lottón keresztül.Pozitiv.
2013. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez tipikus olyan kérdés, amire nem lehet válaszolni amíg nincs benne az ember.
2013. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon örülnék neki, ki nem? De nem csak magam miatt, két gyerekem van szüleim és nagy szüleim akik soha nem éltek jól. Na meg a férjem családján is tudnék segíteni. Olyan dolgokat tehetnék meg amiket soha, és persze ott segíthetnék ahol a legnagyobb szükség van rá. Szóval nagyon jó lenne.
2013. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mert még sosem nyertem meg a főnyereményt,de egyébként ha magamból indulok ki valószínűleg elverném sajna elég eccerű vagyok:D Szerintem aki ennyit nyer,annak mindenképp megváltozik az élete és ő maga is,aki mást mond az hazudik.
2013. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kedves válaszolók!

úgy írjatok, hogy a 6os lottó nyertesének írtok, a kérdező személyében?

Lehet nem is olyan jó érzés megnyerni a lottót??

2013. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

rendezném a közeli barátaim jelzáloghiteleit, és elhelyeznék nekik annyi pénzt egy számlára, h életük végéig ne legyen gondjuk a lakásfenntartással. :) de nem nyúlhatnának a pénzhez, csoportos beszedési megbízással menne a rezsiköltség. a többiért ők is meg tudnak dolgozni, hiszen az egész fizetésüket magukra költhetnék így :D

a többit olyan dolgokba fektetném, ami biztos passzív jövedelmet nyújt életem hátralévő részére. ebből utazgatnék, autót vennék, lakást újítanék fel.

nagyon erős önuralom kell hozzá, de nem kezdeném el szórni azonnal két kézzel. minden hónapban csak a kamatot venném fel, ami még így is elég komoly jövedelemnek számítana.

2013. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%
Mennyi is a nyeremény? 1 milliárd? Felírnám a föld összes embere nevét egy cetlire s elkezdenem kihuzigálni egy órási kalapból. Minden hatodiknak küldenék postán egy forintot. Na, elég negatív?
2013. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Meknes ***** válasza:
Mérhetetlenül boldog lennék,mivel elég nehéz anyagi körülmények között élek,egyedül nevelem kisfiamat és a szüleim betegek.Nem változnék meg,akkor is tudnám ki vagyok és honnan jöttem.Annyi változna csak hogy nyugodtan tudnék aludni.Miért?Mert meg tudnám venni azokat az élelmiszereket amiket megkívánok és amik egészségesek,ki tudnám váltani a havi gyógyszeradagokat a családnak,el tudnánk nyaranta menni egy kis üdülésre,meg tudnám venni télire a tüzelőt és tudnék venni egy mosógépet :D sajnos az is most romlott el és kézzel mosok már 3 hete.Szóval na!:D Nem panaszkodok,de nekem nagyon jól jönne az a pénz.A kisfiamra és a családra költeném,valamint jótékonykodnék belőle.Egy részét pedig bankba tenném kamatozni,gondolva arra,hogy jól jön az még az unokáknak is.Rengetegszer álmodoztam már róla:)remélem egyszer valóra válik :D
2013. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Na kivancsi leszek ki hurrog le:))

En a penzt odaadnam az altalam megvalasztott raszoruloknak vagy olyan vallalkozasokba fektetnem melyekbol a triplajat kihozom s majd az osszegbol olyan helyekre epitek "eletet" ahol meg ivoviz sincs !!! Szerintem ez fontosabb azert mint vagy 30 luxuskocsit venni s villogtatni oket, de izlesek es pofonok :)

2013. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!