Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható a bunkó viselkedés...

Elfogadható a bunkó viselkedés valakitől, aki nehézségeken megy keresztül?

Figyelt kérdés

Egy barátom nagyon robbanékony az elmúlt hónapokban. Nem mindig, de időről-időre előjön ez: kötekedik, vagy szimplán türelmetlen, idegesnek tűnik.

És most megtudtam, hogy azóta ilyen, hogy nem túl biztató cytológiai eredményei voltak, és a következőig bizonytalanságban hagyták az orvosok. Fél, hogy rák alakul ki nála.

Állítása szerint próbál erős maradni, de nagyon ingadozó, és nehezen viselem. Te elnéznéd ezeket neki a helyzetére való tekintettel?

Én nem tudom, mit gondoljak...


2013. aug. 6. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapesetben normalis, es felteszem az, akkor ott allnek teljes mellszelesseggel mogotte!!!

Ez a legkevesebb!

En egy "volt" baratnomet kerestem meg, es biztositottam a tamogatasomrol, mikor megtudtam, h az edesapja nagyon beteg. Felretettem a regi serelmeket.

2013. aug. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Egy bizonyos szintig. Ha feszültebb vagy nem olyan türelmes, az oké, de ha túllépi a szintet és mondjuk alpári módon elkezd anyázni csak úgy, na azt azért neki sem nézném el.
2013. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azért oda nem süllyed le. De tény, hogy sokszor ok nélkül kötekedik, ingerlékeny. Egyik pillanatról a másikra válik ilyenné.

Most, hogy tudom, amit titkolt, nem tudom, lehet-e ezzel takaróznia?

2013. aug. 6. 00:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azert egy ilyen durva betegseg arnyekaban elni nem lehet konnyu, valljuk be.

Azt, h tullo-e a celon, azt neked kell tudni. De ha csak azt latod, h ingerult, feszult, ideges, es csak epp rajtad vezeti le, mert ott vagy, az mas. Tudom nem oke, de ertheto, azt hiszem.

2013. aug. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogadható el.

Én legalábbis nem tudnám egy bizonyos határon túl.

Valószínű a vérnyomásával is gond van, ha erre hajlamos.

Megbánt Téged, majd bocsánatot kér, ezt eljátssza naponta 100x.


az egyik válaszolónak meg megragadnám az alkalmat, és közölném vele, hogy külföldön is kapható már ékezetes billentyűzet, ha már valaki ilyen oldalra írogat, ne sz.rja már le ennyire a többi embert...

köszi.

2013. aug. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
teljesen megértem a barátod viselkedését, én is voltam ebben a szituban....ilyenkor feszültebb, ingerlékenyebb az ember de gondolj csak bele ha veled közölni a doki h rákos, daganatos beteg vagy téged se érdekelne onnantól semmi. Nekem 18 évesen közölte a doki h nem sok esélyt lát arra h megérem a 20-at, de szerencsém volt és jóindulatú volt a daganat a fejemben. Sok embert megbántottam, de ők mindvégig mellettem álltak és segítettek amiben csak tudtak. Neked is csak ezt tudom tanácsolni, ha igazán a barátod ennyit elnézhetsz tőle, hisz kitudja meddig lesz az élők közt. 25F
2013. aug. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
26 eves no vok. 2 es fel eves a kisfiam. Hasonlo cipoben jarok mint az ismerosod. En azota nem bunkobb vok hanem kedvesebb es elnezobb mindenkivel..haragszom a vilagra es orditani tudnek de akiket szeretek nem bantok meg mert ha vmi baj lesz netan par ev mulva nem leszek nem akarom hogy egy nore emlekezzenek aki rakban meghalt de elotte teljesen megkeseredett..nem tudom..biztos mindenkinel maskepp van ez de a gondolat hogy lehet csak x idom maradt kiolte belolem a harciassagot..nem szolok ha megbantanak..nyelek egyet es kesz..
2013. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"kedves" 5-os...

Szerintem nalad is vannak "vernyomas" problemak...

Nem igazan erdekel a billentyuzet, ha nem tetszik, ne olvasd el! A pikirt megjegyzest meg valaki masnak!

Kosti

2013. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
En elneznem, mert a baratom es aterzem min mehet at... Amugy az en iphone keszulekemnek nincs ekezete :)
2013. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Én a barátom miatt halálra aggódnék nehogy tényleg rákos legyen,nem pedig még megsértődöm,hogy ingerlékeny.


Úgy tűnik rosszul választott nagyon önző vagy.Egy ilyen aztán,hogy fogja ápolni a másikat,ha tényleg kéne?

2013. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!