Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerető lelki támogatása...

Szerető lelki támogatása haláleset kapcsán?

Figyelt kérdés
Egy éve szeretőm van. A kapcsolatunk nagyrészt szexuális jellegű, de sokat beszélgetünk, tudunk egymásról. A napokban elhunyt az édesanyja. Vígasztalom őt, ahogy tudom. A kérdésem, a temetésre vajon elmenjek, elmehetek-e így? Soha nem találkoztam az édesanyjával, de sokat mesélt róla, nagyon szerette. 33/N

2013. aug. 6. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért? Ott is kefélni akarsz?
2013. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oh milyen kedves komment. :) Szeretnék osztozni a fájdalmán, nem vagyok állat, hogy egy temetésen is a szexen járjon az eszem.
2013. aug. 6. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A partner családja is ott lesz. Ha nős, akkor a feleség is. Szerintem ne menj.
2013. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem nős, de van barátnője. Gondoltam meghúzódnék, és nyilván nem csókolom szájon Őt, vagy bármi hasonló. Mintha kollegina lennék, vagy jóbarát.
2013. aug. 6. 13:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kéne elmenni. Az illetőt nem ismerted, ha csak szeretők vagytok az titkos viszonyt jelent, tehát vagy a te kapcsolatod vagy az ő kapcsolata miatt ha sír, még át sem ölelheted nyilvánosan.

Na meg lehet, hogy a rokonok megkérdezik a temetésen, hogy te honnan ismerted Julika nénit. Azt nem mondhatod, hogy sose láttam, csak a lányát ke...félgetem és most jöttem vígasztalni. Ti szeretők vagytok, nem párok. Ajánld fel, hogy átmész valamikor egy kicsit vigasztalni, meghallgatni ha szeretné és igénye van rád.

2013. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
62%
Csak tönkre akarod tenni a kapcsolatát mi? Szép meglepi lenne... "itt a ribi, akit kúrogatok melletted... igen tud rólad, mindegy már". XD
2013. aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem a pasi ment felre, hanem a no...


Fent van a kerdesben: "33/N"

2013. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a pasi is félrement, de én vagyok a kérdező, nőként.

Köszi a válaszokat!

2013. aug. 6. 14:02
 9/12 anonim válasza:
91%
Írta, hogy van barátnője a manusnak. Olvasni tudni kéne!
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
A te helyed az ágybn van, majd az állandó partnere elkiséri a temetésre és babusgatja otthon, kíméli a házimunkától, finomakat főz neki... te csak az illető farkával törődj, azért tart, ne buzgólkodj a "hatáskörödön" kívül.
2013. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!