Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, mit...

Ti hogyan reagálnátok, mit tennétek? (fontos)

Figyelt kérdés

Apukám külföldön dolgozik, így anyukámmal elmentünk oda nyaralni. Az utolsó előtti napon anya telefonját felhívta egy nő, hogy apukámat keresi, ugyanis ő megváltoztatta a számát így nem tudta elérni. A nővel lakótársak voltak(több emberrel is együtt). anyukám megkérdezte honnan tudja ezt a számot, apa azt felelte, hogy nem tudja. Sajnos már többször is történt "megcsalás" bár nem voltak kézenfogható dolgok. Mikor hazajöttünk megnéztem apukám üzeneteit és tényleg volt viszonyuk. Elvileg apukám egy hét múlva jön haza. Hogyan kezeljük ezt? Ti mit tennétek? Megmondanátok neki 25 év házasság után hogy vége és hogy megnéztük az üzeneteit? Vagy felejtsük el? Én nem vagyok apukámmal haragba, meg őt is nagyon szeretem ezért nem szeretném, ha elválnának.

Bocsi a regényért!

Köszi, aki elolvassa.



2013. aug. 8. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nem értem, mi az h "Hogyan kezeljük ezt? Ti mit tennétek? Megmondanátok neki 25 év házasság után hogy vége és hogy megnéztük az üzeneteit? Vagy felejtsük el?"

itt anyukád és te vagytok a "mi"? Mert az elég furcsa lenne. Anyukád maga döntse el h mit akar, h akarja-e folytatni, ne haragudj de ebbe nincs beleszólásod

2013. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom neki, hogy ezt nem nekem kellene eldöntenem, hanem neki. De elég "érettnek" tart, hogy azért én is elmondhassam a véleményem, hogy nekem mi lenne a jó. De a végső döntést neki kell megmondani szerintem is!
2013. aug. 8. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:

anyukád elég érettnek tart h elmondd a véleményed. De az már más h te itt közvéleményt kutatsz h mi legyen a véleményed...

szerintem mondd meg neki h elég nagy lány döntse el maga. Próbálja rád hárítani a felelősséget, lehet h nem direkt de a végén neked lesz bűntudatod ha rosszul sül el amit tanácsoltál. Én a helyedben meghallgatnám ha beszélni akar róla de nem foglalnék állást

2013. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze:)

Mindig kérdez, hogy szerinted mit tegyek?

Én mondtam neki, hogy nem én fogom eldönteni, meg nem is dönthetem el helyette, de mindig újból megkérdezi.

2013. aug. 8. 00:19
 5/7 anonim válasza:
25 év házasság után persze hogy bizonytalan. Én elmondanám neki a véleményemet, és mondanám neki hogy ezt neki kell eldöntenie, mert ha én felnövök akkor elkerülök a családi fészekből, és neki kell tovább élnie vele.
2013. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

"Apukám külföldön dolgozik, így anyukámmal elmentünk oda nyaralni."

"Mikor hazajöttünk megnéztem apukám üzeneteit és tényleg volt viszonyuk"


Miután hazajöttetek külföldről, hogyan nézted meg az üzeneteit? A mindenségit már az éjszakai kamudrámáidnak, kislány, kezd unalmas lenni. Nyári szünet van, inkább élj egy kicsit, ne itt trollkodj.

2013. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Facebookon néztem meg!

És szerintem egyáltalán nem vicces ezt "trolkodásnak" hívni!

2013. aug. 8. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!