Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok erre? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok erre? Úgy érzem nem vagyok számára fontos. Csak a haverok.

Figyelt kérdés

A suli (és más elfoglaltságok miatt)nem tudunk hét közben találkozni a barátommal.Alig bírjuk ki,szeretjük egymást,több,mint 1 éve vagyunk együtt.Azt hittem,hogy hétvégén együtt leszünk legalább,alig vártam már.Na de ő közölte velem,hogy elhívták a haverjai.Később kiderült ezek azok a haverok,akikkel egy iskolába jár,és minden nap együtt van.Kettő az osztálytársa,szóval tényleg egész héten látják egymást.Aztán mondta,hogy lesz valami szülinapi buli is,aminek a végén egy szórakozóhelyre is elmennek(ahol mellesleg rúdtáncos csajok vannak).Szóval velem egész héten nem találkozott és inkább elmegy a sulis barátaival csajokat nézni,meg berúgni.

Persze előtte kb 2 óra hosszára eljön hozzám,szexelünk,utána tőlünk megy bulizni.


Én nagyon szeretem Őt,1 év után fontossá vált számomra.

Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 17. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészen egyszerű, én elmondanám neki, hogy ha egész héten nem tud rádszánni 1-2 órát, akkor most szépen a te kívánságod teljesüljön, szóval no szex. (már ha nem te vágysz rá annyira)

Én gyűlölném, hogy csak akkor jutok eszébe, amikor szexelni akar, amúgy egy szülinapi buli nem zavarna, akárhol is végződik. Ha azokkal a haverokkal megy, akikkel egész héten együtt van, akkor sem, mivel szülinapról van szó. Ha csak szimpla bulizhatnék lenne, akkor lehet megjegyezném, hogy kicsit foglalkozhatna velem is olykor. Ha ez mindig így megy és nem csak ez a hét alakult ilyen hülyén, akkor nem verném ki a balhét, de ha már régóta ez megy, akkor itt az ideje, hogy a sarkadra állj és ne legyél többé elnyomott fél.

2011. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kiverném a balhét az biztos.


Várod a hétvégét, mert nem találkoztok egész héten ő meg a haverjait választja inkább, mint téged? Hát ez kész...


Főleg velük mindennap találkozik, veled meg csak hétvégén.


Én ezt nem hagynám annyiban. Valami nincs itt rendben.

2011. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Mi lenne ha te is mennél velük bulizni? Elhívsz 1-2 barátnőt és a barátod is jól érzi magát a haverjaival te pedig a barátnőiddel, közben meg együtt is tudtok azért lenni.



Vagy mondjuk péntek este elmegy bulizni haverokkal, de szombaton egésznap csak a tiéd. Így nem lehet megoldani?

2011. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!