Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi hiányzik a boldogságodhoz?

Mi hiányzik a boldogságodhoz?

Figyelt kérdés

Mi az amit ugy érzel, hogy ez kell még és akkor boldognak mondhats magad?

Barát, barátnő?

Férj, feleség?

Munka?

Család, gyerekek?

Lakás, ház?

Pénz?


2013. aug. 8. 12:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
most is boldog vagyok, de a gyerek jöhetne már :)
2013. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 málna_ ***** válasza:
100%

semmi :)

azt hiszem boldog vagyok, semmire nem vágyom, most jó így :)

2013. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Egy jó munkahely.


Ha ez meglenne, akkor tudnèk továbbtanulni, családot alapítani, házra gyüjteni. Szívesen megdolgoznèk èn ezekèrt, de lehetösègek híjàn...

2013. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Pénz, egy jó pszichológus és családi élet. Kettesben!
2013. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Hogy végre meglegyen a szakmám (még egy év) és tudjak dolgozni, és levelezőn továbbtanulni. :-)

21L

2013. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Egy olyan kertes ház, hova nem látnak be és csend van. Nincsenek ugató kutyák, autóforgalom. Semmi más nem hiányzik.
2013. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
jól megvagyok most, talán az anyagi helyzetem lehetne jobb. munkám is van de nem olyan amit igazán szeretek élvezek.
2013. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Pénz
2013. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem ilyen egyszerű.

De jelenleg az, hogy a férjem tegyen valamit a stresszbetegsége ellen, és ne dolgozza agyon magát a szabadságán is, mert egyszerűen kiidegel vele. Évek óta küzdünk ezzel, hogy egy egyszerű bevásárlás vagy bankba menetel is "probléma" amit le kell tudni, különben nem tud megnyugodni.

2013. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Van szerető férjem, házunk, autónk, jön a baba, viszonylag jól élünk, ám a hozzátartozóim (anyám és tesóm) élete beárnyékolja a boldogságomat. Sajnos mindent tőlem várnának, de hogy maguk tennének valamit a jobb életért, azt már nem akarják. Siránkozás és kifogások tömkelege az van...
2013. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!