Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék felnőttesen...

Hogyan tudnék felnőttesen viselkedni? Már a páromat is zavarja.

Figyelt kérdés
hogy ennyire kislányos vagyok, sokszor hisztis és féltékeny. Ami a szívemen, a számon, sokszor morcos, nyűgös. És tényleg nagyon gyerekes. Hogyan tudnék felnőni?
2013. aug. 8. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hisztis és féltékeny, az nem jó, de felnőni azért nem kell. Én se tettem. Jó dolog megőrizni a gyereket, nem mélyen, hanem úgy igazán. Attól még lehetsz felelősségteljes ember.


Sajna a hiszti és féltékenység leküzdéséhez nem értek :( Nekem is van egy temperamentumom, s ki tudok akadni, de alapvetően elvagyok, viszont tuti nem viselne el sok ember.. A párommal jó kombó vagyunk (féltékenységre pedig semmi okom).


Az őszinteség szerintem jó dolog, még ha nem is tetszik ez mindenkinek... A képmutatás, hazugság, jópofavágás problémák esetén is... Az rosszabb lenne.

2013. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mintha magamról írtam volna..:) Az enyémet is zavarja néhanapján, de alapból nem, sőőt. Sok tulajdonságomat szereti (és egyben nem szereti is, attól függ). De összességében nem zavarja, hogy ilyen vagyok, ez van, nem hiszem, hogy megváltoznék. Nem vagyok mindig kislányos, de néhanapján miért ne lehetnék az? Miért is ne mondhatnám ki ami zavar, vagy bármit, ami nyomja a lelkemet?:)
2013. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

8 hónapja vagyunk együtt, ebből max. 1o végighisztizett napot látott fáradtság miatt. Az új melóm necces volt, és a végén 2 volt egymás után. Szegény, még én is kiakadtam magamon. Akkor nagyon látszott rajta, hogy komolyan lelépne. Pedig Sztem az elég jó, h 24o napig angyal voltam, lestem minden kívánságát, nem?

Akkor meg az volt a baj, h lesem a kívánságait és készséges vagyok.

2013. aug. 8. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően ilyen típus vagy, hogy a fáradtságra, feszültségre így reagálsz, akkor nem valószínű, hogy ez idővel javulna, sajnos inkább "romlik" majd, hiszen a korral együtt jár majd a több stressz, több probléma is.

Talán arról kéne gondoskodnotok, hogy kettőtöket ne túrhasson ez szét, ha egyébként jól megvagytok. Mi lenne ha nem a tünetet, a hisztit próbálnád megszüntetni, hanem azt, hogy ezen a párod kiakadhasson? Talán meg kellene beszélnetek, hogy amikor kezdesz ilyen lenni, akkor elmehet otthonról, akár egész napra vagy késő éjszakáig. Mielőtt hazajönne felhív és megbeszélitek, mi volt a gond. Ha tudsz vele hiszti nélkül beszélni, akkor elmúlt a vihar, jöhet haza, ha még nem, akkor majd később. Csak az a lényeg, hogy ezt mindketten elfogadjátok, ne legyen utána éppen emiatt veszekedés, féltékenykedés (ha neked kell, akkor egyezzetek meg benne, hogy ilyenkor hova mehet pl. szüleihez, X és Y barátjához, de Z-hez semmiképpen, stb), beszéljétek meg milyen gyakran hívhatod fel te közben és véletlenül se találja ki a párod ok nélkül, hogy hisztis vagy, csak mert kedve van lelépni.

Na és te se korlátozd a kijárását, csak mert amikor hisztis napod volt, akkor már ment korábban.

2013. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!