Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfivel tényleg csak úgy...

Egy férfivel tényleg csak úgy lehet kijönni, ha behódolok neki?

Figyelt kérdés
Mármint hogy úgy teszek, mintha az ő akarata érvényesülne, közben csak én irányítom?
2013. aug. 8. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Eszembe jut egy mondat a Ms. Murphy törvénykönyvéből:

"Ha egy nő meghunyászkodik a békesség kedvéért, akkor azért válik el tőle a férje, mert mindig meghunyászkodik."

Vagy valami ilyesmi.


Nos, meglepő lehet, de nem minden férfi egyforma. Mást szeretnek, más lehet a célravezető velük szemben, de ha társat akarunk, szerintem az a jó, akivel önmagunk lehetünk és normálisan, őszintén megbeszélhetjük a dolgokat. Legalábbis nálam csak így működhet, lehet, hogy sok nő manipulálni akar, sőt biztos... Olyankor nem jó, ha egy őszinteségre vágyó, rendes fickóval teszik, de ha zsák a foltját találja meg, az lehet jó, én ahhoz nem értek és nem is akarok.

2013. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Röviden: nem.

AKivel meg igen, azt jobb elkerülni.

2013. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

A nagyanyám azt mondta egyszer, hogy a férfi a fej, de a nő a nyak - arra fordítja a fejet amerre akarja.


Kell az önbecsülésünknek is "dobni" egy keveset (mármint hogy ne essen a nullára vagy alá), optimális esetben ez kölcsönös a nő és a férfi között. Erre egy példa amikor a nő színleli az orgazmust, vagy amikor a férfi megállja hogy ne dumáljon bele a vezetésbe. :)

A teljes, feltétel nélküli behódolás szerintem sem oké, mármint én nem is tudnék mit kezdeni a helyzettel ha a lánynak egyetlen önálló elképzelése sem lenne. Viszont minél büszkébb a másik, annál inkább érdemes észrevétlenül irányítani - hogy ki mennyit tud ebből elviselni, illetve mennyi szükséges a másikkal együttéléshez az nagyon változó.


27F

2013. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Most mondanám, hogy nem, de sajnos manapaág még mindig úgy kondicionálják a lányokat és a fiúkat is, hogy ha két vélemény van, de csak egyik lehet érvényben, akkor lwgyen a férfié. Jó példa erre a gyes. Valahogy olyan egyértelmű még mindig, hogy a nő adja fel a munkáját egy ideig és megy haza takarítani. De azért nem szabad fel adni a reményt, vannak olyan férfiak, akik tudják értékelni, ha a nő önálló lény és nem hódol be.
2013. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!