Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennétek olyan férfivel,...

Lennétek olyan férfivel, akinek nagyon hálásak vagytok?

Figyelt kérdés
Sokat köszönhetek neki, az életem felfele kezdett emelkedni a lejtön hála nagyrészt neki. Magabiztosabb is lettem, pozitívabb, mellettem állt a bajban. Számíthatok rá, már bizonyított. A legjobb baráronról van szó, aki szerelmes belém. Én öbelé nem, de tisztelem, fel tudok rá nézni. Próbáltam magam beleképzelni milyen lenne vele, de valahogy én nem tudok többet elképzelni mint baratság.
2012. szept. 17. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg, hogy ha nem szereted viszont, akkor tudasd vele, hogy ne reménykedjen hiába
2012. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval 100%-ig egyetértek.
2012. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem nelkul semmikepp. A tisztelet a hala nagyon szep ... De egy kapcsolathoz keves. Ha nem szeretet mond meg neki. Es semmikepp me menj bele egy ilyen kapcdolatba, mert kesobb meg nagyobb fajdalmat okozna kimaszni belole.
2012. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudja, mondtam már neki.
2012. szept. 17. 15:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteld meg azzal, hogy őszinte vagy hozzá.
2012. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól félek, hogy ezek után már nem lesz számotokra felhőtlen a barátság sem : (
2012. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a szappanopera, hogy hálából légy valakivel. Semmi értelme belekezdeni, mert csak szegény srác szívhat, ha nem jön össze. Ne játssz az érzéseivel!
2012. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki. Nyilván azért nem kopik le rólad, mert ha valami baj van, hozzá mész elsőnek, jó kis lelki szemetesláda... Ő meg reménykedik, mivel megkeresed újra és újra.
2012. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont, hogy igyekszem elkerülni, de nem lehet, ugyanott dolgozunk.
2012. szept. 17. 16:36
 10/14 anonim ***** válasza:

Senki nem várhatja el tőled, hogy hálából vele élj, bármennyit is tett érted.


Sajnos férfi-nő kapcsolatot a nők sokszor félreértelmezik, egészséges normális férfi nem igényli nőnek pusztán a lelki barátságát, lelki szemetesként szerintem nem szép dolog férfi barátot tartani. Mondjuk azok a férfiak is óriási tévedésben vannak, akik ebből a szerepből indulva próbálják a nő szívét meghódítani.


Ha jófej vagy megajándékozhatod az érted epekedő barátodat egy éjszakával, tudatosítva vele hogy mostantól kvittek vagytok.


36F

2012. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!