Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye jól döntöttem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye jól döntöttem, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomról van szó, 20 évesek vagyunk. Pár hónapja derült ki, hogy 4 éve szerelmes belém, de nekem másfél éve komoly kapcsolatom van, nagyon szeretjük egymást a párommal.

Amióta bevallotta a legjobb barátom, hogy mit érez, és folyamatosan szenved, levélben tartottuk a kapcsolatot. Többször volt már, hogy vagy ő vagy én az asztalra csaptunk, és kimondtuk, hogy ne levelezzünk többet, de nem sokáig bírta. 2-3 nap után rendszeresen feladta, eddig a legtöbb egy hónap volt. Nekem nagyon fáj látni hogy szenved.

Sajnos/vagy hála Istennek, elég erős jellem, nem tömeghajhász, nem olyan sablon mai fiú, vannak céljai és nem kapott még idegösszeroppanást amiért 20 évesen még szűz, mindenkiről nagyon éretten gondolkodik.

Korábban azért nem kezdeményezett, mert biztos volt benne hogy nem tetszik nekem. Ilyen dolgokat csinál, hogy a fényképemmel nézi a kedvenc filmjeinket, lerajzol, szóval nagyon mélyen érez.

Az az én dilemmám, hogy egyrészt jól tudom, hogy akkor lehet a másikat valamelyest elfelejteni, az érzéseket tompítani, ha nincs semmiféle kapcsolat köztünk. De azt írja, hogy csak én viszek színt az életébe, nélkülem üres, és az a pár sor is sokat jelent neki amit néha írok. Azt állítja, hogy azzal semmi rosszat nem teszek, ha levelezek vele, csak örömet okozok neki. Mert hogy ő még évek múltán is ugyanezt fogja érezni, amit 4 éve.

Én abban bízom, hogy majd hetek, hónapok múltán lassan elfelejt, ha nem érintkezem vele. A legrosszabb az, hogy abban bízik, hogy majd egyszer a jövőben összejövünk, pedig mondtam neki hogy ne reménykedjen, mert komoly a kapcsolatom, és hosszú távra terezünk mindketten.

Tudtok esetleg tanácsot adni, hogy mivel tudnék segíteni neki? Jól döntöttem, hogy lezártam a kapcsolatunkat?

20/l


2012. jún. 7. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ennyit tudsz beszélni, akkor mindenképp

sok lett volna a telefonszámla

[spoiler]nem olvastam el[/spoiler]

2012. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél! Ha nem tartod vele a kapcsolatot, egy idő után el fog felejteni (olyan szinten). Ha viszont nem, nem tud majd túllépni rajtad.
2012. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy idő után utálat fog költözni a szívébe
2012. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ja, szinte biztos hogy már most is utál, csak feléd azt mutatja, hogy milyen mélyen érez. Na persze! Tipikus lúzer! Ne foglalkozz vele, és ne is tudja hogy hol laksz meg semmit se rólad. Az ilyenek nagyon betegek, és egy elvetemült pszichopata sok mindenre képes. Ne legyél naiv! Veszélyes a rajongása!

Nem is téged szeret, csak minden bizonnyal te voltál az az egyetlen lány, aki huzamosabb ideig foglalkoztál vele. Vesztedre!

2012. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jól tetted! nekem is volt egy csaj haverom aki teljesen megszakította velem a kapcsolatot miután kiderült, hogy....

akkor kiba*szott haragudtam rá, de így utólag nézve logikus döntést hozott.

2012. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő kínozni akarja magát, az az ő dolga. Plusz én is voltam már valaki megszállottja, és nem szenvedtem a társaságától csak azért, mert nem szeretett viszont.
2012. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó döntés volt, jobban jártál így. Nem egészséges ha valaki ennyire ragaszkodik hozzád, ilyen módon, csak téged fárasztana.


Másfelől, szerintem te nem tudsz neki segíteni, szomorú de szerintem ő azért már..m a komolyabb esetek közé tartozik mentálisan. Ugyan már ez nem normális, hogy mint egy megszállott a képeiddel tvzik meg stb. Vagyis hát nézőpont kérdése, egy fanatikus hívő szempontjából biztos ok.


Amúgy meg azért ez tényleg csalóka ahogy mondták, hogy lehet már most is utál, ez az érett gondolkodás nem bizonyít semmit, inkább még ijesztő is hogy ilyen komoly, és úgy tesz mintha minden tök oké lenne... aha, biztos nincs benne semmi elfojtott agresszió hogyne..


Nem mondom hogy feltétlen pszichopata kell hogy legyen, lehet hogy nem dumáltok 1-2 év azt ennyi elfelejt, naa de azért erősen gyanús. Amúgy se vesztettél semmit, és jobb is hogy nem mentél bele ebbe a pár soros levelezésbe se.

2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!