Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakítottam a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítottam a kapcsolatot a barátaimmal a barátnőm miatt. Most én vagyok a hülye, vagy mindenki más? 19/F

Figyelt kérdés
2 hónapja összejöttem egy lánnyal. Egy gyerekkori baleset miatt égésnyomok vannak az arcán, a nyakán, és a bal vállán, de nem ilyen horrorfilmbe illő a dolog. És engem abszolút nem zavar,attól még nagyon is szépnek látom. Mielőtt bemutattam őt a barátaimnak, elmeséltem nekik, hogy mi a helyzet, és megkértem őket, hogy viselkedjenek kultúráltan. Ahhoz képest volt egy-egy megjegyzésük, az este végén pedig megkértek, hogy többet ne hozzam társaságba a "pecsenyelányt". Iszonyúan kibuktam, és illedelmesen ugyan, de elküldtem őket a fenébe. A barátnőmön is láttam, hogy nem esett jól neki a dolog, hisz mindig is rosszul érezte magát a külseje miatt. Megkért, hogy szakítsunk,de én nem mentem bele. Önző vagyok? Nekem nagyon jó vele.
2013. márc. 7. 11:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen primitív haverjaim lennének, én is otthagytam volna őket a búsba.
2013. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindenki más.
2013. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy szakítsál vele..én is elküldtem volna őket..

ezek nem barátok...ha barátok lennének akkor elfogadnák a barátnődet.

az én barátnőm barátját nem bírom elviselni de nem szólok neki és senkinek sem, elfogadtam, ennyi

2013. márc. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted öcskös!


Majd egyszer ők is pofára esnek amikor a szépséges "szerelmük" majd sorra csalja őket mert semmit nem érnek. Eleinte jó a dugás aztán később már érzések is kellenek.


Te legalább érzel, szereted. Ez becsülendő ;)

2013. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen " barátokat" egy percig se sajnáld. A lehető legjobb döntést hoztad azzal, hogy végeztél velük.
2013. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Golan Trevize ***** válasza:

Nem védeni akarom a barátaidat, de biztos, hogy a külseje miatt kértek meg arra, hogy többet ne vidd a társaságba a lányt?

Nem lehet, hogy valami más problémát (is) találtak vele kapcsolatban?

2013. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyértelműen a külseje miatt. Később egy sms-ben kifejtette az egyikük, hogy: biztos nagyon kedves,aranyos lány,de ránézésre taszító. És hogy ne legyek már barom,szedjek fel egy jobb csajt, mert hozzám az való.

Nem tudom...lehet, hogy csak velük ellentétben én kezdek megkomolyodni?

2013. márc. 7. 11:51
 8/14 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor valóban taplók, és nem csak ez a lány miatt teszed jól, ha inkább hanyagolod őket.
2013. márc. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ne hallgass rájuk..ha most kiraknád a lányt, lehet találsz szebbet de az valószínű hülye is lesz
2013. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Idióta felszínes bunkók a "barátaid". Ne haragudj, de komolyan megsajnáltalak, hogy ilyen barátaid vannak, mert át tudom érezni a helyzeted. Velem olyan történt, hogy az egyik barátnőmnek lett egy új társasága az egyetemen és aztán engem is bemutatott nekik. Ott az egyik sráccal szinte első látásra szerelmesek lettünk egymásba és ezen a barátnőm teljesen kifordult magából. Azt mondta, hogy én egy szemét vagyok, hogy "magamhoz édesgetem" a barátait és szakadjak le a srácról, mert semmi közöm hozzá, ők az Ő barátai és nem az enyémek. Mi a sráccal továbbra is találkozgattunk persze, mert ez egyszerűen nevetséges volt, de amikor rájött, akkor minden követ megmozgatott, hogy leválasszon minket egymásról, aljas hazugságokat talált ki rólam a srácnak és majdnem el is érte a célját... azóta ezzel a pasival már rég vége más okokból, de gondolom mondanom se kell, hogy ez a csaj már rég nem a "barátnőm"... Neked pedig felszínes, agyatlan bunkók a barátaid, bocs. A mi társaságunkban is van egy srác, akinek olyan barátnője volt, hogy hiányzott a fél karja, így született. De mi szeretettel fogadtuk. Ha ezek igazán a barátaid lennének, örülnének a boldogságodnak és a barátnőddel is kedvesek lennének. Remélem, sikerül új, normális értékrendű barátokat találnod!
2013. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!