Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom és én egy helyen...

A párom és én egy helyen dolgozunk, ő ma éjszakás és azt szeretné ha én munka után bentmaradnék nála és majd reggel együtt hazamennénk. De én félek, hogy mi lesz ha kiderül. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 15:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
A munkahely pedig nem erre való!
2013. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ő nagyon szeretné ha maradnék. Még van másfél órám, hogy eldöntsem mi legyen.
2013. aug. 9. 16:33
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

Annyira azért nem félhetsz, mert ha így lenne, ki sem írtad volna a kérdést, hanem azt felelted volna, hogy nem, ez nem helyes, neked az a munkahelyed, nem szórakozóhely, fontos a munka, nem veszíthetjük el, és amúgy is egy éjszakát kellene külön tölteni, ami valljuk be igen csak semmi.

De te inkább kérdezősködsz, és bár szinte mindenki azt írja ne menj, azért még rágod a témát, mert hajlasz rá, nehogy "megbántsd"(ezen egy férfi megbántodna???). Gondolom nem egy fél év után találkoznátok újból, mert akkor még meg is érteném a problémát.

2013. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Már kezd duzzogni amiért vacilálok, és azt mondta, hogy biztos van valakim és vele találkozom este. Mit tegyek?
2013. aug. 9. 16:43
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Anyám borogass...Ha egy férfi ebből erre a következtetésre jut... Egymáshoz illetek.
2013. aug. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
45%
Gyerekes dolog. Ha ezen múlik a béke, kockáztassatok. Aztán majd lehet egymásra mutogatni ha lesz negatív következménye.
2013. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
A párod legalább olyan intelligens, mint te. Összeilletek.
2013. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

"Már kezd duzzogni amiért vacilálok, és azt mondta, hogy biztos van valakim és vele találkozom este. Mit tegyek?"


Mi van???Duzzog???!Egy férfi duzzog egy ilyen kis semmiségen?Micsoda szexmániás pasid van,jézusom!Ne is haragudj,de ha már ebből rögtön féltékenységi rohamot csinál,akkor cseréld is le!Uramatyám.. és még te nem akarod megbántani?

Két lábbal rúgnám ki...

2013. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Akkor nemet mondok neki. De nincs oka féltékenynek lennie mert úgysem csalnám meg.
2013. aug. 9. 16:54
 20/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha meger egy kirugast az, hogy a futoszalagon kefelhessetek, akkor maradj.
2013. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!