Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnak szülők ilyen...

Hogy tudnak szülők ilyen képeket feltölteni a netre a gyerekeikről?

Figyelt kérdés

Beütöttem a fürdés szót a google-ba, és kiült a döbbenet az arcomra mikor megláttam milyen képekkel van tele a net! Ne értsetek félre, az ízléses fürdős-babás képekkel nincs gondom, de vannak olyan képek hogy csak arra tudok gondolni hogy a perverz pedofiloknak még csak meg se kell eröltetniük magukat mert a google-ből elérik amit akarnak, a szülők miért nem gondolnak erre? Ez borzasztó szerintem!!!! Hogy értsétek a különbséget:

Egy normális családi kép:

[link]

Egy horrorisztikus "veszélyes" kép:

[link]

Miért nem gondolnak erre a szülők, hogy kitudja miféle perverzek nézegetik ezeket az eredetileg ártatlannak tűnő képeket :(


2009. okt. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%
Semmi kivetni valót nem találok egyik képben sem. 20 L (csecsemőgondozónak tanultam)
2009. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem perverz, pont hogy az apuka kitakarja az intim részt
2009. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
71%

és akkor ez?

[link]

2009. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem kicsit túlreagálod,fölöslegesen...bocs
2009. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
Hát én belegondoltam, és ezért nem is töltöm fel az ilyen képeket. Egyébként ezek még nem is vészesek, az ismerőskeresőn totál premierben lefényképezve a kicsi, a hírekben meg azt hallani, hogy pedofilokat kaptak el, több ezer kép a gépén... etc. etc.
2009. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nem durvak a kepek intim rész sehol nincs, nem találok kivetnivalót a képekben...
2009. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
91%
Első vagyok 20:51-nek: Ez sem az, medencéznek. Ennyi. Az a perverz, aki ezekbe a családi képekbe, olyanokat lát bele amik nincsenek is.
2009. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
92%
Rossz az aki rosszra gondol.
2009. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

[link]


Nem akartam nagyon durvát mutatni, de akkor csak mutatok, szerintetek ez is rendben van?


És nem vagyok "rossz" csak azt hiszem kellően reális. Amerikában letartóztattak egy házaspárt az ilyen családi képek miatt és 1 évre elvették a gyerekeiket.

2009. okt. 26. 20:56
 10/51 anonim ***** válasza:
90%
Unatkozol????
2009. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!