Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnak szülők ilyen...

Hogy tudnak szülők ilyen képeket feltölteni a netre a gyerekeikről?

Figyelt kérdés

Beütöttem a fürdés szót a google-ba, és kiült a döbbenet az arcomra mikor megláttam milyen képekkel van tele a net! Ne értsetek félre, az ízléses fürdős-babás képekkel nincs gondom, de vannak olyan képek hogy csak arra tudok gondolni hogy a perverz pedofiloknak még csak meg se kell eröltetniük magukat mert a google-ből elérik amit akarnak, a szülők miért nem gondolnak erre? Ez borzasztó szerintem!!!! Hogy értsétek a különbséget:

Egy normális családi kép:

[link]

Egy horrorisztikus "veszélyes" kép:

[link]

Miért nem gondolnak erre a szülők, hogy kitudja miféle perverzek nézegetik ezeket az eredetileg ártatlannak tűnő képeket :(


2009. okt. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Ja, azt azért jó ha tisztázzuk, hogy nincs gond velük a családi albumba, rólam is készültek ilyen képek babakoromban. De az más tészta ha ezt megosztják emberek millióival.
2009. okt. 26. 21:18
 22/51 anonim ***** válasza:
87%

Én igazából semmilyen képet nem teszek fel a gyerekeimről, családomról a netre!!!

Alapból hülyeségnek tartom a családi fotók kirakását a netre : senkinek semmi köze a családi életünkhöz, mikor és hogyan ünneplünk, hol nyaralunk, hogyan hintázik Lajcsika, hogyan sörözik apuci... :-P


Mondjuk, azért a kretén amerikaiakat sem kellene példának venni, ahol már azt is pedofiliával vádolják, aki megsimogatja egy kislány vagy kisfiú buksiját...

Például a tanárbácsi, aki a tanítványa fejét megsimogatta, jól meghurcolták, merthogy biztos pedofil!

(Lassan már a szülőket is feljelentik, ha a kisbabájukat pelenkázáskor bekrémezik, mert piros a popsija.)


Abban viszont nagy igazságod van : SEMMILYEN családi fotót nem szabad kitenni a netre, senkinek semmi köze a családi életünkhöz!


Ha valaki mégis valamilyen okból erre kényszerül (többezer km-re lakik a rokonaitól, szüleitől, szeretné velük megosztani a baba képeit), az jelszavazott weboldalra is felteheti a fotóalbumát!

Ingyenes fotóalbumok is vannak, pl. a Google szolgáltatásai között is.

2009. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, kérdező, ha te belegondolsz többet a képekbe, mint hogy babák, akkor te vagy a perverz, egy értelmes agyú ember nem gondol bele mást ezekbe a képekbe. Én szeretem a babakori képeimet, én aranyos kislány voltam, kár, hogy kevés kép van rólam abból az időből, de akkor még drága dolog volt a fényképezőgép :-)

Ja igen, nem szereted a gyerekeket, AKKOR MIÉRT NÉZED EZEKET A KÉPEKET? Kötelez rá valaki?

2009. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
81%

Dehiszen ezek csecsemők...

Nem vagyok szakértő de azért a pedofilok nem ilyen korú gyermekekre "vadásznak" szerintem.

2009. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
75%

Az a beteg, akinek ilyenek jutnak eszébe.

Mindenki így született, mi az,hogy ezt neten mutagoatni minek kell? Teljesen természetes..


A kérdezőnek tényleg piszok sok felesleges ideje lehet..

2009. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
70%
Hallod, jó munkahelyed lehet, hogy van időd ilyen képekre vadászni és utána csámcsogni rajtuk.
2009. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
82%

ne már, nehogy kiakadj ezen. ezek pancsoló csecsemők, nincs bennük semmi gáz.. :)

ha létezne olyan "betegség", hogy valakinek mondjuk a hátára fordított tengeri malacokra áll fel, akkor azokat se tennéd fel netre, csak miattuk? ez hülyeség, túl sok defektes ember van ahhoz, hogy a normálisakat korlátozzák.

2009. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
87%

Nem is a kép elkészüléséről van szó, hanem arról, hogy fent vannak a neten. Kismillió fürdősképem van magamról is a gyerekemről is, de fel nem tenném, hogy mindenki nézegesse szegényt és én is felháborodnék, ha anno lett volna internet és feltesznek így a szüleim, vagy csak úgy akárhol is közzé tettek volna.


A csúcs az, hogy egy babaöltöztetős angolnyelvű oldalon, ahol profilt lehet csinálni meg játszani futottam bele egy kisbaba képébe, amiről a profil 15 éves tulajdonosa azt állította, hogy az ő kisfia és adoptálásra vár. Én utána kerestem a képnek és valójában egy négy éve született kislány, akit a szülei örömükben közzé tettek egy blogban.


Akik szerint semmi kivetni való nincs a (meztelen) gyerek netre pakolásával mit szólnának, ha belefutnának a saját gyerekük képébe valahol, ahol azt állítják, merő feltűnési viszketegségből, hogy az ő besikerült gyerekük és örökbe akarják adni? Mert a tizenéves kislányok újabban már nem elégszenek meg azzal, hogy milyen csúcs szoba/mell/kisállat képet szereznek a netről és hazudják a sajátjuknak, hanem képesek akárki gyerekét és beollózni az oldalukra!

2009. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
76%

21:33 - Túl élénk a fantáziád. Ja, és ha megtalálnak ilyen úton, akkor is megvan rá a megfelelő jogi formula hazánkban. Mit szólnék? Csak annyit, hogy személyes adatokkal visszaélés. Saját fotóidat jogodban áll megosztani, terjeszteni, sokszorosítani, megengedheted vagy megtilthatod másoknak, ha sérelem, kár ér, kártérítést követelhetsz. Ennyi. Magyarországon ezek a lehetőségek.


Elég baj az, hogy odáig jutottunk, hogy 7 lakattal kell őrizni mindenünket.

2009. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
77%

Hát afrikában egy 9hónapos babát erőszakolt meg 4 férfi:S


Ezekben a képekben semmi kivetni való nincs,bár más gyerekének punciját és brokiját nekem sincs szívem nézegetni:)Én sem teszek ki majd a lányomról ilyet,de fürcsiset bizti,csak kitakarom a közepét:D

2009. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!