Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnak szülők ilyen...

Hogy tudnak szülők ilyen képeket feltölteni a netre a gyerekeikről?

Figyelt kérdés

Beütöttem a fürdés szót a google-ba, és kiült a döbbenet az arcomra mikor megláttam milyen képekkel van tele a net! Ne értsetek félre, az ízléses fürdős-babás képekkel nincs gondom, de vannak olyan képek hogy csak arra tudok gondolni hogy a perverz pedofiloknak még csak meg se kell eröltetniük magukat mert a google-ből elérik amit akarnak, a szülők miért nem gondolnak erre? Ez borzasztó szerintem!!!! Hogy értsétek a különbséget:

Egy normális családi kép:

[link]

Egy horrorisztikus "veszélyes" kép:

[link]

Miért nem gondolnak erre a szülők, hogy kitudja miféle perverzek nézegetik ezeket az eredetileg ártatlannak tűnő képeket :(


2009. okt. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
88%

Na nee, már olyanok leszünk, mint Amerikában... Múltkor olvastam valamelyik újságban, hogy családi nyaraláskor készült képeket beadott egy család előhívatni, volt pár kép, ahol a gyerekek fürödtek akádban, és az előhívóban a dolgozók feljelentették a családot, mondván, hogy pedofilok. Az lett a következménye, hogy elvették tőlük a gyerekeket. Könyörgöm, normális dolog ez????

Szerintem semmi baj nincs ezekkel a képekkel, ezek BABÁK!!! Oké, tudom, vannak pedofil emberek. De most úgy őszintén, azzal kinek ártanak, ha NÉZIK a képeket? Úgy, hogy nagy valószínűséggel a szülő ezt soha meg nem tudja. Ennyi erővel biztos van olyan beteges elméjű ember, aki arra gerjed, ha egy gyerek kutyát simogat, vagy tortát eszik. Akkor ilyen képet se rakjon fel az ember?

2009. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a véleményem, hogy minden babáról készüljenek ilyen képek, de szigorúan csak a szűk család láthassa azokat!
2009. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek a kérdezővel. Én sem örülnék, ha anno a szüleim ilyen képeket tettek volna fel rólam az internetre. Elhiszem, hogy büszke a szülő a babájára, de ruhás képen is ugyanúgy látszik, hogy milyen szép a gyerek.
2009. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
63%

Interneten mutogatni akkor is minek?!

Most őszintén, idevaló? És nem a pedofilok miatt kérdezem...

2009. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
85%
Aranyos gyerkőcöket látok a képeken. Semmi ellenvetésem nincsen egyikkel kapcsolatban sem.
2009. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
82%
Basszus,nincs jobb dolgod,mint hogy ilyen èrtelmetlen kèrdèst tegyèl fel?? Semmi gond nincsen a kèpekkel,te beteg vagy...
2009. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim válasza:
86%
fura ezekre a képekre néztél és egyből perverzió jutott eszedbe sztem egy "értelmes" ember(bocs) nem ezt látja rajta hanem cuki gyerekeket.Persze én sem raknék fel a gyermekeimről ilyeneket
2009. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
86%

Ezek babák, feltételezem, hogy közösségi oldalakon vannak a képek, saját profiljukban, és fel van tüntetve, hogy a gyerekük. Te nagyon unatkozhatsz. Van gyereked?

Ezek nem horrorisztikus képek, hanem babák.

De ha te már ebből azt a következtetést vonod le, hogy perverz szülők, akkor tiltsuk be azokat a biológia tankönyveket, amikben a szaporodási témakörnél illusztrálják, hogy néz ki a női meg a férfi ivarszerv, mik a részei, tiltsuk be az orvosi könyveket, ahol képeken ábrázolják az emberek testrészeit, az intimeket is ruhátlanul. Ezek boltokba kerülnek, jaj... Gondolkozz már!

2009. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

Lehet azért nem a cuki babákat látom bennük, hanem egy potenciális veszélyforrást, mert nem vagyok oda a gyerekekért.

De eléggé furcsállom hogy titeket egyáltalán nem izgat hogy ha feltesztek egy ilyen képet, lehet hogy valaki ráránt. Ez az igazi betegség, nem az, hogy én mint reális kívülálló észreveszem a veszélyforrást!!

2009. okt. 26. 21:15
 20/51 anonim ***** válasza:
68%

Klassz fürdős képeket lehet csinálni oldalról is,ahol max.deréktől felfelé látszik a baba.Nem kívánom blamálni majd a fiamat a barátnője elött hogy"jajj,milyen kis aranyos fütyije van itt a Józsikának"

nem is értem az embereket.Jó dolgokon fel vannak háborodva,hogy maradi,meg ciki,ami hülyeség,az meg bizony nem bír kihalni!

2009. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!