Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnak szülők ilyen...

Hogy tudnak szülők ilyen képeket feltölteni a netre a gyerekeikről?

Figyelt kérdés

Beütöttem a fürdés szót a google-ba, és kiült a döbbenet az arcomra mikor megláttam milyen képekkel van tele a net! Ne értsetek félre, az ízléses fürdős-babás képekkel nincs gondom, de vannak olyan képek hogy csak arra tudok gondolni hogy a perverz pedofiloknak még csak meg se kell eröltetniük magukat mert a google-ből elérik amit akarnak, a szülők miért nem gondolnak erre? Ez borzasztó szerintem!!!! Hogy értsétek a különbséget:

Egy normális családi kép:

[link]

Egy horrorisztikus "veszélyes" kép:

[link]

Miért nem gondolnak erre a szülők, hogy kitudja miféle perverzek nézegetik ezeket az eredetileg ártatlannak tűnő képeket :(


2009. okt. 26. 20:37
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
38%
én igazat adok neked kérdezö ,én is anyuka vagyok semmi szin allatt nem tennék ki ilyen képet a gyerekeimröl.sok anyuka nem tudom miért nincs igy vele .elhiszem hogy szép a gyermek meg minden az enyéimröl is van fent kép de szigoruan csak ruhában.nem tudom miért kell pucéran,én jobb szeretem az olyan babákat nézegetni amelyik cuki ruhában van,senki nem kiváncsi pucér babára
2009. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
75%

Te egy kicsit sérült vagy, már ne haragudj! Ezek teljesen átlagos képek, nem is értem mi bajod velük? Hogy nem ruhában fürdenek, vagy mi?

Pláne, egy újszülött ott fenn! Nincs az a pedofil állat, aki egy újszülöttre gerjedne! Különben is, nehogy már ne fényképezzem le a saját gyerekem, s ne mutogassam, bárki miatt! Nem értelek igazán.

Meg tudnád fogalmazni, mit látsz ezeken a képeken? Ami nem megszokott lenne szerinted.

Szerintem ezek átlagos képek. Ezer ilyen van mindenkinek otthon, hála a digitális technikának.

Talán téged ruhában fürdettek? Akkor téged becsaptak.

2009. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
51%

Hát bocs, de nem élénk a fantáziám, egyszerűen nem vagyok hülye és ezek annyi fáradságot sem vesznek, hogy eltüntessék a képek eredetét, egyszerűen néhány kattintással ki lehet deríteni honnan is szerezte és én megtettem azt a néhány kattintást. Lehet, hogy te nem jársz ilyen weboldalokon, de a külföldi kislányoknál nagy divat mindenféle képet összelopni a netről és érdekes élettörténetet kitalálni hozzá, hogy felfigyeljenek rájuk.

Szóltam azoknak, akik moderálják az oldalt és profilt törölték is a fenttartók egyébként.

Én akkor sem szívesen látnám viszont gyerekem képét ilyen körítéssel, és hiába dobálózol szavakkal, meg törvényekkel, nem tudom, mit tennél egy 15 éves amerikai kiscsaj ellen, aki a googlebe beírva épp a te gyereked képét találta és használta fel a feltűnősködéshez. Semmit kb.

2009. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
75%
Eszembe jutott a véleményedről egy mese, amit a Magyar népmesékben is megcsináltak, amikor egy embernek van egy okos lánya, és a király elhívja ezt a lányt, de ad neki egy rejtvényt, ismered ezt a mesét? A te gondolkodásmódoddal ezt is be kéne tiltani.
2009. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
80%
Én nem látok ebben semmi mocskosat.
2009. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
74%

A 20:56-on egy síró baba van. Ezzel mi a baj?


A kisbabában az a lényeg! Hogy pötsös! Vagy punyás!

Ezért izgul az egész rokonság, hogy leány/fiú szülessen!Kis korban lányoknál 3 s legalább ötéves korig a kisfiúknál, ez beszédtéma, mutogatni való és büszkeség tárgya! Általános viccelődés és öröm tárgya. mÁRMINT HOGY LEÁNY/FIÚ.

Ez a lényeg a képen!


Nagyobb korban meg nehogy már kitakargassuk magunkat a családi fotózáson!

Nehogy már olyanok legyünk tényleg, mint Amerikában, hogy nem merünk egy meztelen csecsemőt megnézni! Még ránk is pisil ez is általános öröm és viccelődés forrása.

Ha ennyire szégyellősekké válnánk, az lenne perverz dolog. Ha te ezeket nem látod természetesnek, akkor neked ezen dolgoznod kéne, jóindulatból tanácsolom.

Te talán paraván mögött fogod tisztába tenni a gyermekedet?

Igen is kis punyija, vagy kis pötse van, és azt az egész rokonság büszkén megcsodálja. Fogadd ezt el! Havonta megkérded, de ezek teljesen szép és megszokott képek. Te is szokd meg, nincs velük baj!

Egyedül az első, az általad elfogadható horror egy kicsit, ahogy szegény gyermeket belógatják egy vödörbe.

Nincs olyan szülő, aki pár hónapos-éves gyerekét odahagyná, hogy bárki bántsa, bárhogyan. S fürdetheti zsákban egész életében, ha elhagyja, baj érheti úgy is a gyermeket.

Kicsit te zizzent vagy, de ne terjessz itt ilyen jenki baromságot!

Ezek okés képek, és semmi különbséget nem látok az általad elfogadható és "veszélyes" között.

Ennél nagyobb veszélyei is vannak az internetnek.

Amelyik meg tejszopó gyerekekre megy, az nem pedofil, hanem kannibál.

Az állat se bántja a kölykét.A szomszéd kölykét sem.

Komolyan érdekel, ti lepelben fürdetek? Hány éves vagy? Van testvéred?

2009. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
82%

Ne takarjátok már ki,! milyen lenne már az! Egy kitakart baba! pont ezzel emeled a szégyellnivaló kategóriába, ami magától nem az. Én azt sem értem, aki nem szívesen nézi más meztelen gyerekét. Miért? Miért zavar egy meztelen baba?

Más meztelen, más felöltözve. Öltözve hordj a acsaládját, a nemzetét, az anyagi helyzetét, meztelen meg egyből csaak babba.Nme találkoztam még élőbne senkivel, akit zavart volna egy meztelen babab látványa. Azt hiszem, aki ilyet mond, nemigen látott még kisbabát. De lehet, hogy tévedek. Nekem hihettelen.

2009. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Hál istennek azért néhányan értik a felháborodásom okát. Amúgymeg mindenkinek joga van a véleményéhez, hiába puffogtok itt, attól én még elfogadom, max nem értem, ahogy ti sem engem (kivéve azt a pár válaszolót akik mögé látnak annak hogy miért tettem fel a kérdést).
2009. okt. 26. 22:25
 39/51 anonim ***** válasza:
39%
Drága anyukák magukról tegyenek ki ilyen képeket... engem is marhára zavar. Mi a fenének mutogatják meztelenül a gyereket? Igenis tudok beteg emberekről akik erre izgulnak, undorító... kábé verik a farkukat az ilyen képekre a monitor előtt... nagyszerű...
2009. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, én értem mire gondolsz, de ez akkor is túlzás. Ha téged zavarnak ezek a képek, ne nézd. Addig nem érdekel, hogy ki milyen képekre gerjed, amíg kárt nem tesz a képen szereplőben az életben. Aki ilyen képekre gerjed, az beteg, akinek eszébe jut, az is, nekem még sose jutott az eszembe ilyen képekről.

Én szívesen mutatom másnak a saját babakori fotóimat. Olyan voltam, úgy születtem, ruha nélkül jöttem a világra.

2009. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!