Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom sokáig!

TheBoaRain kérdése:

Mit tegyek? Nem bírom sokáig!

Figyelt kérdés
A barátom 18 éves,én pedig 14...mindenki elítéli a kapcsolatunkat,pedig soha nem nyúlt úgy hozzám,és semmi rosszat nem okozott nekem. :C

2013. aug. 10. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nemetek?
2013. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha igazán szereted, nem mondod hogy nem birod sokáig. Amúgy meg vagy szakitotok, vagy nem foglalkoztok más véleményével. A szüleid mit szólnak hozzá?
2013. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kicsit fiatal vagy még hozzá, egy 18 éves srácnak azért vannak már igényei szexuális téren, nem hiszem, hogy fog rád várni X évet, hogy érett legyél
2013. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, kèrdezö, de azèrt ítèlik el a kapcsolatotokat, mert gáz. Te mèg egy gyerek vagy, ö felnött, teljesen máshol tartotok az èletben, te mèg nem ugyanazon a szellem szintem vagy.


Azt meg csak a 14 èvesek hiszik, hogy egy felnött fiú, akinek napi szintü szexuális igènyei vannak, majd vár ràjuk.

2013. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az új törvény szerint akár 12 éves is lehetnél, ha a barátod nem múlt el 18.


4 év nem sok, de ebben a korban még igen. A barátod szinte felnőtt, jogilag legalább is, te meg még gyerek vagy.

2013. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Srapnel ***** válasza:
Mit tegyél? Hagyd abba. Ez lesz az első lecke az életben arra, amit igen gyakran fogsz majd csinálni: lemondás dolgokról. Pláne az olyanokról, amik csak a bajt hozzák a fejedre.
2013. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ráhel14 válasza:

Figyelj most nemrég ért vége a kapcsolatomnal. úgyanez a felállás én 14 vok, a (volt) barátom 18. ő sem nyúlt hozzám úgy ahogy n em akartam. min den jó volt. de beláttuk h túl sok különbség v an köztünk. más érdeklődési kör, másfajta barátok, más szórakozási lehetőségek. és más határok... pl: nem pusziltam meg fiút, arcon s, mert hát barátom van még ha ovis korom óta ismertem sem. de ő igen, nála ez normális volt. sok volt a vita. szóval ezz

el azt szném mondani, h lehet h nem a szexuális dolgok miatt kell szakítanotok, csak szimplán a korkülönbség a sok

2013. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!