Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan szerelem az életete...

Volt olyan szerelem az életetekbe amikor úgy gondoltátok semmi komoly nem lesz belőle és végül mást választottatok? Később pedig kiderült, hogy több és jobb is lehetett volna?

Figyelt kérdés
Ha volt veletek ilyen elmesélnétek? Mikor jöttetek rá, hogy butaság volt nem kitartani azaz ember mellett?

2013. aug. 12. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméleti eszmefuttatás!!!
2013. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első része igaz, hónapok utan sem akartama. Szüleimnek bemutatni, de együttmaradtunk, és komoly lett...szerencsére nem követtem el azt a hibát, hogy hamar feladtam 5 hónap kellett, míg el mertem hinni, hogy működik a kapcsolat...


Tehát kicsit más, min amire te gondolz...

2013. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Nekem így volt a férjemmel. Volt egy elég zűrös se veled se nélküled, igazi viharos, veszekedős ordibálós kapcsolatom előtte, a férjemmel csak haverok voltunk még akkor. Egyszer nagyon összevesztünk az exemmel és úgy volt, hogy szakítunk, enm is beszéltünk hetekig. Közben eljárogattam a férjemmel találkopzni, kicsit összemelegedtünk, de nem volt semmi komoly. Aztán jött az exem, mikor megtudta, hogy mással randizgatok, elkezdett könyörögni, hogy béküljünk ki, mert szeret, nem tud nélkülem élni, st. Akkor belemntem és szakítottam a másikkal. De elég hamar rájöttem, hogy hülyeséget csináltam, 1 évig csak ő járt a fejemben, szakítottam az akkori párommal és szép lassan megint összejöttünk. Azüta a férjem és nagyon imádom. Bánom, hogy nem vele maradtal elsőre, de mostmár hiába, jó, hogy végül egymás mellett kötöttünk ki.
2013. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!