Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a sok depresszio,...

Mi ez a sok depresszio, vàlàs, elhagyàs stb?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom màr rosszul vagyok ettöl a hozzààlàstol! Szedjétek màr össze magatokat, ne azon keseregjetek ami nincs, annak örüljetek amitek van! Most komolyan! Jo ez nektek hogy, igy àlltok a dolgokhoz?
2009. okt. 27. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Egy nap a paraszt szamara beleesett a kútba.

Az állat órákon át szánalmasan bőgött, miközben a paraszt megpróbált rájönni mit is tehetne.

Végül úgy döntött, hogy az állat már öreg és a kutat úgyis ideje már betemetni; nem éri meg kihúzni az öreg szamarat. Áthívta a szomszédait,hogy segítsenek. Mindegyik lapátot fogott és elkezdtek földet lapátolni a

kútba. A szamár megértette mi történik és először rémisztően üvöltött.

Aztán, mindenki csodálatára, megnyugodott.

Pár lapáttal későbba paraszt lenézett a kútba.

Meglepetten látta, hogy minden lapátnyi föld után a

szamár valami csodálatosat csinál.

Lerázza magáról a földet és egy lépéssel feljebb mászik.

Ahogy a paraszt és szomszédai tovább lapátolták a földet a szamárra, lerázta magáról és egyre feljebb mászott.

Hamarosan mindenki ámult, ahogy a szamár átlépett a kút peremén és boldogan elsétált!

Az élet minden fajta szemetet és földet fog rád lapátolni.

A kútból kimászás trükkje, hogy lerázd magadról és tegyél egy lépést.

Minden probléma csak egy lehetőség a továbblépésre.

Bármilyen problémából van kiút, ha nem adod fel, nem állsz meg!

Rázd meg magad és lépj egyet!

2009. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Az emebrek manapság jobb szeretik sajnáltatni magukat és nyöszörögni, mint szembe nézni a problémával és megoldani azokat. Menekülni könnyű, csak nem lehet egy életen át.
2009. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
A mai gépesített háztartások, közlekedési eszközök korában sokkal több ideje van az embernek arra, hogy a saját kicsi lelkét, az érzelmeit, reakcióit figyelgesse. Régebben az embereknek egyszerűen nem volt idejük depizni, lefoglalta a figyelmüket az egész napos munka.
2009. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Nincs senkim, gyógyíthatatlan beteg vagyok, peidg még csak 30 éves. Most minek is kéne örülnöm? Áruld már el nekem, te nagyon okos!
2009. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


1. aki férjhez megy /megházasodik nézze már meg nagyítóval is hogy KIHEZ megy hozzá. Nekem ne mondja senki, hogy egy ember alaptulajdonságai nem derülnek ki pl. 2 év együttélés után.

2. Ebben a gazdasági helyzetben nehéz, én belátom, DE minden csak hozzáállás kérdése. Ahol szeretet van, ott minden van. Én még egy zsíroskenyérnek is tudok örülni, ha utána békésen, vidáman beszélgetek a párommal

3. a pároknak meg kellene tanulni kommunikálni, nem elnézni egymás mellett. Még a rról is tudni kell, hogy hányszor büfög a másik. Ez kicsit túlzó állítás, de a lényeg benne van.

4. Nem szabad össze-vissza elengedni a párunkat azzal, hogy én jó társ vagyok(vagy nem házisárkány), hadd menjen. Majd visszaüt, mint a bumeráng....


Hát ennyit kellene "betartani" úgy röviden.

2009. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:31


Szerintem a kérdező nem pontosan rád és a hozzád hasnoló problémákkal küzdő emberekre gondolt...

2009. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Akinek nincs problémája, az nem ír fel ide. Ezért látod csak azoknak a kérdéseit, akik segítséget kérnek, mert valamilyen gondban vannak.
2009. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek meg van a maga baja, én meg csak erre gondoltam. Nem tudhatja a "kedves" kérdező, hgoy más pontosan miért "nyavajog". Sokszor nagyobb a probléma, mint amire egy laikus gondolhat... És ahelyett, hogy ilyen kérdést tesz fel a kérdező, örüljön, hogy neki nincs semmi gondja ebben a mocskos életben, és nem másokat bírálni. Ennyi.
2009. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem az a baj, hogy mindenki ráér figyelgetni magát, hanem hogy ész nélkül teszi és téves következtetéseket von le. Nemhogy tudatosabbá, hanem inkább állatiasabbá válik tőle...
2009. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Bocsànat, nem a betegekre gondoltam, hanem azokra akik nem làtjàk az élet màsik oldalàt! Hitelekbe hajszoljàk magukat, mert a "szomszédnak nehogy màr több legyen" cimszoval, utànna jönnek az anyagi gondok, vàlàs stb.! Pedig mind ez elkerülhetö lenne, ha nem a tàrsadalomnak hanem magunknak akarnànk megfelelni! S oda figyelnének egymàsra!
2009. okt. 27. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!