Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megbeszélni a...

Hogyan tudnám megbeszélni a barátnőmmel, hogy egyszerűen nem bírom ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztünk össze, ő mindenképpen akart kutyát és macskát. Mivel én nem nagyon rajongok értük, ezért úgy beszéltük meg, hogy gondoskodni fog róluk és feltakarít utánuk, viszont az a probléma hogy a kutyák az egész udvart szétbarmolják, a ház meg tele van macskaszőrrel, hányással és minden bűzlik a macskakajától. Egy német juhász, egy huskey, meg két nagy macska. Barátnőm 26 én 27 vagyok
2013. aug. 12. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Felezd az állományt. 1 kutya 1 ivartalanított macska. Vagy repül a tyúk mind a néggyel. élni akarsz, vagy megdögleni?
2013. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez durva, kutyaskent mondom!

Nekem a lakasban volt, de minden nap felporszivoztam es felmostam, budos sem volt. En csak ilyen feltetellel engednem, mert a belem kifordulna a hanyast kerulgetve.

2013. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A kutyák az udvaron vannak, a macskák vannak a lakásban, de az is sok. Napi 10-12 órákat dolgozom és ha hazaérek, csodálkozik ha kiakadok ha már megint a macskakaja szagában kell vacsoráznom, és miután lezuhanyoztam a szőrös ágyba kell befeküdnöm. És akkor még mindent az állatokra fogok. Mire is foghatnám, hogyha nem mással van bajom? Lehet hogy bennem van a hiba hogy férfi mivoltom ellenére nem bírom ezt, de... akkor sem tudom ezt elviselni
2013. aug. 13. 00:07
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
mindenképpen ßaszd ki a macskát a lakásból, ne legyen bent egyetlen egy sem. Ha a luvnyának nem tetszik, mehet utánuk.
2013. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem mért mentél ebbe bele, ha nem tudod tolerálni! Illetve, mért nem kötöttetek kompromisszumot, hogy max egy állatja lehet? Egy cica vagy egy kutya? Másrészt meg az állatok jelenléte még erősítheti is az immunrendszert, sok bajod nem lesz tőlük! Ha meg ennyire nem tudod tolerálni, akkor kár volt bevállalnod ezt az egészet...
2013. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Jobb, ha minél hamarabb lelécelsz. Előbb utóbb úgy is az lesz. És azt se felejtsd el, hogy még 3 és és neked már a B oldal forog.
2013. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Minek rögtön ennyi állat? Elég lett volna egy jól nevelt kutya is.


Kié ház? Vettétek, bérlitek?

2013. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy tartom, az állat valahol jó tanfolyam a gyerekhez. Nem csinálja jól a barátnőd sem, mert nálunk is van macska, 38 nm lakásban, de soha nem volt büdös és nem jellemző az sem, hogy összevissza hányna.

Viszont az jut eszembe, akkor is fanyalognál, ha kakis pelót kell szagolgatnod, meg babahányást, meg a pici rámolna szét mindent és hangoskodna a nap nagy részében? Ezt azért gondold végig időben.

A kutyák meg, nagytestűek, munkakutyák, egyszerűen unatkoznak.

A barátnődnek elég lett volna egy pitsakutya is, az elfér egy táskában.

Ha már ott vannak az állatok, beszéljétek meg, hogy felelősen fogtok viselkedni, vagy úgy, hogy rendben tartjátok őket és kapnak elég törődést, vagy úgy, hogy kerestek nekik megfelelő gazdit.

Legközelebb pedig mondj nemet, ne verd át se magad, sem őt, hogy el fogod tudni viselni, mert nem fogod tudni elviselni. Azt nem tudom, sosem volt állatod, hogy azt gondoltad, fel sem tűnik és nyoma sincs annak, hogy veletek vannak?

A macskakaja tényleg büdös. Az nálunk sem rózsaillatú.

2013. aug. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Fújj, nem is értem, ebbe hogy tudtál belemenni. Én max.vagy egy kutyaára, vagy egy macskára bólintottam volna rá, de mind a kettőre semmiképp. És azt is kint engedném csak az udvaron. Mi a fenének kellett rögtön 2 kutya 2 macska?

A szaguktól-szőrüktől a lakásban hánynék, állatnak kint a helye, nem bent a lakásban!

2013. aug. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nálatok abban látoma problémát, hogy nincsenek szabályok a házon belül hova mehet a macska, hova nem. Ágyba? Kizárt dolog hogy megengedném! A másik gond, hogy a barátnőd nem tud róluk megfelelően gondoskodni, az állattartás akármilyen fajta is kötelezettséggel jár, takaritani kell utánuk alaposan napi szinten, attól függetlenül hogy a házban vagy a kertben vannak e. Nekem is van két kutyám, kistestűek, napi 3 séta és minden nap porszivózás, felmosás. Nincs állatszag a lakásban, a nappaliban van a helyük, meg is őrülnék ha érezni lehetne hogy állatot tartunk. Szeretem őket nagyon, ezért is gondoskodunk róluk megfelelően. Ülj le vele beszélni és mondd el neki hogy keressetek megoldást a problémára, mert együtt éltek és a te jó közérzeted is számit.
2013. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!