Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel összevesztünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel összevesztünk, de a problémát nem tudom vele megbeszélni, mert mindig visszatámad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy engem eléggé elhanyagol, a barátnőivel foglalkozik a legtöbbet. Ez már engem nagyon idegesített. Azóta volt egy fellépésem, és nem is mondott rá semmit:S köszönni sem köszön... HOGYHA SZAKITANEK akkor lehet hogy utána nem lenne ennyire bunkó? Mellesleg ő már kétszer szakított, de én visszakönyörögtem magam :S és a barátnői továbbra is hátráltatnának abban hogy beszéljek vele...
2011. ápr. 2. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakított veled kétszer akkor harmadszor is fog.Szerintem ezzel magadat alázod meg hogy mindig visszakönyörögsz és hogyha nem foglalkozik veled akk vedd a lapot és szakits vele mert megint ő fog.
2011. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ő lehet hogy "már" nem is szeret téged, ha szeretne, akkor többet törődne veled és az, hogy 2x szakított, elgondolkodtató.. ne könyörögd magad vissza, ne legyél papucs, mert ő ezt ki is fogja használni és az érzéseiddel fog játszadozni. :/
2011. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igazuk van ha már 2-szer kidobott nem valószínű h nagyon szeretne téged. Szerintem szakíts vele, mert csak kihasznál.
2011. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kis szivem,szeretnék veled valamit megbeszélni,üljünk le kérlek,és hallgass végig,utána reagálhatsz.

Nem tudom mért,azt érzem hogy el vagyok hanyagolva,a barátnőiddel többet foglalkozol mint velem,és ez rosszul esik. Már kétszer szakítottál velem? Van értelme annak hogy egymással legyük,vagy előlegezzem meg a 3. szakítást,ami végleges? Vagy van értelme megbeszélni a problémát, mert nekem ez így nem kóser, nem érzem a törődésedet...nagyon sokat számítana nekem,ha eljönnél velem ide és ide, így és így mutatnád ki hogy figyelsz rám.Nos?

Mi nem tudunk segíteni.

2011. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!