Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsit ki vagyok borulva,...

Egy kicsit ki vagyok borulva, nem tudom mit tegyek. Segítenetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szüleim elváltak én apuval maradtam, ö talált valakit magának de állandóan veszekedtek, apa mikor ideges volt rá mindig rajtam töltötte ki. Állandóan megalázott, hogy ilyen rossz meg olyan rossz vagyok, amikor mondjuk nem pakoltam el egy poharat magam után.

Apa munka nélküli és mindig mondtam neki próbáljon egy biztos munkahelyet keresni, még ha minimálbérrel is, segítek majd, megyek suli közben dolgozni valahova. Erre elkezdett rám ordítozni majd ma amikor hazajött teljesen dühbe gurult és megvert. En próbáltam védeni magam, de a kezem elütötte és véletlenül megkarmoltam a nyakat erre elkezdett ordítani h megfog ölni meg mit képzelek magamról hogy neki ugrok. Nagyon felek nem tudom mit tegyek.


2013. aug. 14. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
menj anyukádhoz
2013. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és miért nem anyukáddal élsz?
2013. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lány vagy? és miért orditott ma?
2013. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
anya külföldön el és én meg be kell fejezzem az iskolát, pár napja lettem 18, és régen nem ilyen volt apa, vicces jófej kedves, de mostanában állandóan ideges mintha idegösszeomlás kerülgetné
2013. aug. 14. 18:03
 5/10 A kérdező kommentje:
igen lány és azért mert volt az ágyamon pár ruha amit azelőtt szedtem le a szárítóról. Mindig elvégzem a házimunkát ritkán fordul elő mikor nem vagy nem épp azonnal.
2013. aug. 14. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Apád önértékelésével van baj. Se munka, se párkapcsolat, én se érezném jól magam a bőrömben, ha a helyében lennék. Ilyenkor a gyengébb felé irányul a düh, sajnos ez te vagy.
2013. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudom, eddig nem is hibáztattam érte, tűrtem meg minden, de ma nagyon megijesztett ezzel. Nem tudom mit csináljak ha hazajön, mit mondjak neki h ne kapjak mégtöbbet,
2013. aug. 14. 18:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj hozzá egy darabig, kerüld el jó messzire. Akár összeomlik, akár nem, akkor is gyenge jellemre vall az, ha a saját gyerekét bántja.
2013. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sipirc el otthonról. Semmit sem kell mondanod neki, menj át pár estére baráthoz/ barátnőhöz, vagy rokonhoz. Ha kicsit egyedül marad talán rájön, hogy ezúttal túl lőtt a célon. Nem kötelező, sőt nem kell eltűrnöd a verést és a fenyegetést. Adj időt lehiggadni neki, mielőtt nagyobb baj történne. Azt mondtad nem volt ilyen. Valószínű valami történt, ami ezt kiváltotta belőle, ha megnyugszik, talán átgondolja.
2013. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úgy lesz, holnap elutazom nagyimhoz egy kis időre és meglátom mi lesz. Köszönök mindent.
2013. aug. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!