Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok? Összecs...

Nagyon szomorú vagyok? Összecsaptak a felhők a fejem felett? Segitenétek?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok.Kezdődött mindez december 21.-én.

Rosszul lettem,azt hittem,hogy összesek.Még vizsgálnak,de valószinű pánikbetegségem van.Munka nélkül is maradtam.

Pénzt csak nehezen tudjuk beosztani.Hivtak már dolgozni,de ott a munkabeosztás nem felel meg.2 kislányunk van.

Csak az a megoldás,hogy a férjem kimenyjen külföldre melózni.De akkor elmegy az egyetlen támaszom,a mindenem.

Vannak szüleim,de jobb igy külön.Nagyon gyenge vagyok,

rossz a lelki állapotom.Félek a jövőtöl,a mindentől.

A betegségektől....ugy érzem,hogy néha nem birom tovább...


2013. febr. 26. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia,


kitartást kívánok neked, a gyerekek miatt muszáj is.

Bízz benne, hogy jobb lesz idővel.

Próbálj nyugis dolgokat csinálni, amitől jobb kedved lesz pl.

2013. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sétálj egyet a szabadban. van kisállatod? nekem pl. az is segített. Ajánlom Luise l hay: Éld az életed című könyvét vagy akármilyen ehhez hasonlót. Megoldani a problémákat nem fogja, de lehet hasznos, vagy már elfeledett dolgokra rájönni miközben olvasod. Sportolsz? lehet egy kis esti torna, bicikli, futás is segítene. Én is voltam hasonló helyzetben mint te. Egyszer hazafele jövet rosszul lettem a buszon. Utána sokáig majdnem pánikoltam ha busszal kellet mennem valahova. Eleinte komoly betegségre gondoltam de minden laborom jó lett, így valószínűleg valamilyen lelki okból jött elő. Leküzdöttem szerencsére. Lekötöttem magam, jöttem, mentem és most jól vagyok. Jobbulást kívánok és sok sikert!
2013. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nem bírod! -Erősebb vagy mint akármilyen vacak betegség,-én átéltem már-tudom,hogy érzed magad.De ne félj semmitől,ha bízol,hogy minden rendbe jön sikerülni fog megoldani a problémákat,ott vannak a lányok-te vagy a minta nekik,az erő akiben bízhatnak.Mi most vagyunk külön a férjemmel 2-éve (igaz nem külföld 100km munka)és hétvégente találkozunk,nem volt egyszerű,de bíztunk,kitartottunk és nyáron már visszaköltözünk mert egyenesbe jöttek a dolgaink.Én is féltem,addig míg azt hittem gyenge vagyok.Ne félj,talpra állsz,itt a tavasz,ha lesz egy kis fény(napsütés) te is jobban átlátod majd a dolgokat.
2013. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, a nővéremmel élek, mióta anyukánk külföldön kényszerül dolgozni, mert itthon nemhogy nehezen tudtuk beosztani a pénzt, sehogy nem osztottuk be, mert nem volt mi. Eleinte nehéz volt, hogy anya kiment, mert ránk szakadtak a számlaügyek és a behajtókkal is nekünk kellett felvenni a kapcsolatot, de rendbe jöttünk, és megváltozott az életszemléletünk is. Gondolj arra, hogyha a párod kimegy, Te is mehetsz majd utána. Én a helyedben ráállnék a nyelvtanulásra - mert nyelvtudás nélkül el van veszve kint az ember -, aztán mennék utána, hogy együtt felépítsünk egy új életet. A gyerekeket is be lehet dobni a mély vízbe, csak előnyükre válik, ha kiköltöztük. Ez talán ,,távoli" jövő, de célnak jó. Tűzz ki célokat, mert anélkül nem leszel elég motivált.
2013. febr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez elég ódivatú felfogás, hogy a férjed a támaszod. Mint felnőtt ember, önálló identitás vagy, és nincs szükséged támaszra. egy gyereknek van szüksége támaszra. Akkor mit szóltak azok a nők, aiiknek a férjüket háborúba vitték?
2013. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig össze kellene szedned magadat, mert van egy közös célotok a családotokért. A férjed vállalja a külföldi munkát, ő ennyit tesz hozzá a közös cél eléréséhez. Neked pedig annyit kell, hogy itthon neveled a gyerekeket, és tartod benne a lelket, amíg kint van.

Te egyszerűen félsz a saját lábadon állni, és önállóan létezni, azért menekülsz a betegségbe. Ezt most nem engedheted meg magadnak, mert rád is szükség van ahhoz, hogy boldoguljatok. Tessék úgy viselkedni, mint egy kétgyerekes felnőtt nő!

2013. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ki kell bírni. Ez egy ilyen történelmi korszak. Majd lesz jobb is. De most legyél hős, és küzdjél.
2013. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén szólva én megértelek, nem ítéllek el. Keress egy pszichológust, vagy egy csoporot, ahol az anyukák tudnak beszélgetni. A lelki probléma komoly dolog, és fogalkozni kell vele. De a gyerekeidnek szükségük van rád, mint anyára.
2013. márc. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!