Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt Édesanyám. Még meg...

Cingi75 kérdése:

Meghalt Édesanyám. Még meg tudtam ölelni a kórházban, mielőtt elvitték, ott volt a férje is. A férje küldött kizárólag az én nevemre gyászjelentést, elmulasztva ráírni "és családja". Bevett szokás?

Figyelt kérdés
Én,miért, kaptam, gyászjelentést,mint,egy, idegen,fiaim,unokám,férjem,semmit,ez, szokás?

2013. aug. 15. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Úristen.. nem mindegy??? Én ha nem kapnék semmit se érdekelne! Az Édesanyád meghalt, ne a gyászjelentés legyen már a legnagyobb problémád!
2013. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Miért teszel vesszőt minden szó után? (Tényleg nagyon furcsa, hogy ez a legnagyobb problémád.)
2013. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A gyászjelentés emlék egy családban.Magunknak.Az utánunk jövőknek, meg azok utódainak.Nem névnapi üdvözlet, amit 1 hét múlva kidobunk.
2013. aug. 15. 10:12
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
És nem mindegy, hogy kinek van címezve? A tartalma a lényeg, vagy évek múlva azt fogod nézegetni, hogy kinek címezték?
2013. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom, nekem a gyászjelentés minden, csak nem emlék.

Sosem vettem elő az elmúlt 11 évben édesapám gyászjelentését, inkább fényképeket szoktam nézegetni, de bizonyára bennem van a hiba.


Ha ennyire zavar, hogy csak Te kaptál kérjenek a többiek is...

2013. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Részvétem!

A gyászjelentést meg kukázd. A többi hasonló hasznos emlékkel együtt.

"Üres kézzel jövünk a világra, logikus, hogy üres kézzel is megyünk el"

2013. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Fogadd részvétem!


Nem, a mi családunkban az általad felvázolt esetben nem szoktunk táviratot küldeni, hiszen ha tudjuk, hogy az illető tud a tragédiáról, akkor már teljesen felesleges. Szerintem!


Ezek szerint édesanyád férje nem az édesapád!

Ráadásul ott volt, amikor még utoljára megölelted!


Nem lehet, hogy ennek egyéb üzenete van?

Gondolok itt az örökség és hasonló kérdésekre! Gondold át a dolgoknak ezt a részét is annak ismeretében, mennyire volt szoros a kapcsolat közötted, a te családod, gyermekeid, unokáid, és a te édesanyád és a jelenlegi férje között.


Ha nem volt szoros kapcsolat köztetek, akkor lehet, hogy jelenlegi férje azt akarja ezzel "üzenni", hogy a jövőben se számíts ennél sokkal többre!

Persze lehet hogy tévedek!

2013. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát ne haragudj, de most a semmin rinyálsz. A mi családunkban sem divat egymásnak gyászjelentést küldözgetni, nem vadidegenek vagy szomszédok vagyunk egymásnak.
2013. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

A gyász jelentés emlék?


hát ez elég morbid. a fénykép az emlék, ami róla maradt. nem a gyászjelentés...

2013. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekünk eszünkbe se jutott gyászjelentést küldözgetni mikor meghalt anyukám. Másoknak se, nem még családtagoknak. Én intéztem az ügyeket, mert éppen ráértem, meg a 14 éves öcsémmel foglalkoztam, apa meg dolgozott. Szerintem senki nem azt nézegeti, hanem a fényképeket...

21L

2013. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!