Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Titeket nem zavar ha...

Anyukák! Titeket nem zavar ha a fiatok meztelenkedik?

Figyelt kérdés

Olyan fiúkra gondolok,akik 13-19 év közöttiek.Engeditek neki a meztelenkedést vagy rászóltok,hogy vegyen fel valamit?

Akik engedik,volt már olyan helyzet,amikor fiatok meztelenkedett,akkor erekciója volt?

Érdekel,hogy másoknál hogy megy ez a dolog.:)36/N


2013. aug. 15. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy a fiad előtted meztelenkedik!

Ha meg csak kilested, akkor fúj! Miért ne meztelenkedjen a saját szobájában?! Had fedezze fel önmagát...! teljesen normális!

2013. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Jó kis kamukérdés!

Amúgy ha ilyen debil fiam lenne, kapna egy jó nagy pofont, aztán elvinném pszichológushoz.

2013. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én rohadt szégyenlős vagyok itthon szóval ilyen elő sem fordulhatna :D A legtovább ameddig elmentem az az volt, hogy csak egy boxer volt rajtam de az is csak a mostani nagy kánikula miatt és az is csak akkor amikor már sötét volt a házban és kb. mindenki aludt :D

17/f

2013. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
64%
Anyam elment vasarolni mi pedig baratnommel furdoszobaba, 5 perc mulva anyambejott furdoszobaba telefonert :) :) Ennyit mondott vedekezni fiam..
2013. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2.válaszoló! Ezen mi a kamu?Egy kérdést tettem fel,nem egy állítást mondtam!Ha meg nem tudsz normális választ adni,akkor minek írtál ide?Mindenre csak ezt tudod mondani,hogy kamu?
2013. aug. 15. 18:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak mert ez enyhén szólva is beteg kérdés!
2013. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam már huszonéves, de általában boxerban van itthon melegben is. Olyan már volt, hogy valamiért be kellett mennem a fürdőszobába valamiért, mikor fürdött, de olyankor oldalazva megyek, nem nézek felé, de annyi habfürdős vízben szokott fürödni, hogy egyébként sem látszik semmi.

Ha valaki a fia erekcióját nézegeti, nos, az meg már szerintem beteges.

2013. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! 29 éves fiu vagyok! Néha előfordul hogy mikor otthon vagyok látogatóba, anyum lát meztelenül, de nem szól. múltkor csak annyit jegyzett meg a barátnőm elött hogy minek borotválni? Erekció közben is látott, sőt egyszer úgy hogy a barátnőm, nekem csinálta kézzel szájjal, bejött reggel! De reggel már volt, hogy csak úgy látta mert meztelen alszok minidg! Te fiad sokzsor csinálja? te már láttad erekció közben?
2013. aug. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Családban természetesnek, normálisnak kellene lennie , hogy az ott élők lehetnek meztelen egymás előtt.
2013. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szurikáta85 válasza:
igen, de a család nem a felmenők...hanem a választott pár és az ő gyerekük...felnőtt szülőknek beteges nézegetniük a kamasz vagy huszonéves gyerekeiket...család az, akivel a fiatal jár, akit választ, nem az, aki kötelező, mert vérrokon....
2014. szept. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!