Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A harmadik fél hibás, hogy...

A harmadik fél hibás, hogy beszáll szeretőnek egy rosszul működő házasságba?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Igen az, mert lealacsonyodik egy szerető szintre.

Ha rossz a kapcsolat végett kell vetni, minimum amit elvárnék a harmadik fél helyében.

2013. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem CSAK ő a hibás (mivel ha vele nem, mással úgyis csalna az illetékes férj/feleség); de igenis hibás. Ráadásul ahogy az első írja: nincs önbecsülése, saját magát alázza meg és alacsonyítja le. Az ilyen emberek értéktelenek, semmik.
2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem hibás, ha a házasság már tényleg menthetetlen. Sajnálom, hogy van, aki szerint "megalázza magát", aki szeret valakit és nem akarja kisajátítani.
2013. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

szerintem mind a 3 hibás. :)

amugy meg a kapcsolat 2 emberen mulik. Akkor meg a pasi a hibás, ha nem közli a csajjal (a szeretővel, 3.-al) h házas (sajnos én már voltam ilyen helyzetben, és mástól tudtam meg h mi van)!!! Akkor a pasit kell hibáztatni!!4

2013. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
78%

Nem CSAK ő a hibás. Nyilván aki szeretőt akar, az találni is fog nem is olyan sokára, de ezt kizárólag a harmadik félre fogni, szerintem enyhe túlzás.


És aki hajlandó belemenni egy szeretői szerepbe, annak vagy nagyon sivár élete van, vagy nincs önbizalma, vagy bármit megtenne azért, hogy valaki is szeresse...

2013. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Egy HULLADÉK! A szeretők szerintem nem tudnak kapcsolatban élni, ezért vannak szeretői státuszban. Meg is érdemlik hogy csak harmadikak!
2013. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha rosszul működik egy kapcsolat, ki kell belőle lépni.


Én nem akarok folyton második lenni, nem akarok titkolózni, nem akarom egyedül tölteni a karácsonyt, nem akarok a barátom, családom előtt titkolózni, hazudni nekik.

2013. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

7-es vagyok: még annyi, hogy el nem tudom képzelni hogy találkozok a párommal, megcsókol, előtte 30 perccel meg mást csókolt meg, reggel mellette ébredt, előző este szeretkeztek stb.


Aztán hosszú távon ott lenne mindig a félelem, hogy engem mikor csal meg ugyanúgy, mikor leszek én a "rosszul működő kapcsolatban" a megcsalt fél.

2013. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Ha másik nő felbukkanna, rá nem lennék mérges. Viszont nagyon magamba néznék és nagyon mérges lennék a férjemre. A kapcsolatunkért mi ketten vagyunk felelősek.

Ha jól működik, akkor egy csapat playmate is kínálkozhat, a férjem (vagy fordított esetben a feleség) nem fogja a füle botját se mozdítani.


Abban nagyon nem hiszek, hogy féltékenykedéssel, a másik "bezárásával, őrzésével" lehetne egy kapcsolat stabilitását megőrizni.

2013. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
De mi köze hozzá a szeretőnek, hogy épp hullámvölgyben van egy házasság? Attól még gusztustalan, ha segítséget nyújt valaki becsapásában, megalázásában. Minden kapcsolat a "padlón van" néha és nagyon undorító, ha ilyenkor a házastársak valamelyike még félre is dug, ahelyett, hogy igyekezne vagy megoldani a problémát, vagy ha úgy látja, akkor lezárni a kapcsolatot.
2013. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!