Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a harmadikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a harmadikat kell szidni? Arra senki sem gondol, ha egy párkapcsolat jó akkor esélye sincs a harmadiknak?


2012. febr. 23. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
belepiszkitani akkor is nagyon undorito még ha kihaloban is van a kapcsolat ....
2012. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én mindig a másodikat szidom
2012. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mert csak.

1. nagyon szemét dolog beleütni a csőröd egy házasságba vagy kapcsolatba

2. egymást is hibáztatják

3. mindig kell egy bűnbak, és mivel mint a két fél ilyenkor már kellően büszke, hogy ne ismerjék be, hogy hibáztak, keresnek mást. mert valljuk be, egy házassághoz és váláshoz is két ember kell.

2012. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zsomkovacs ***** válasza:
30%

Nem csak a harmadik a hibás. De attól még, hogy rossz a kapcsolat, nincs joga belemászni. Mondok egy sarkított példát, ugyanezzel a gondolatmenettel:


Megölök egy embert. Én nem vagyok rossz ember, hiszen előbb-utóbb meghalt volna magától is.


Remélem, belátod, hogy ez nem így működik...

2012. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az általad linkelt kérdésben azért csak a harmadikat szidják, mert az említett harmadik fél posztolta a kérést. Amúgy azért szidják a harmadikat, mert bűnbakot keresni mindig könnyebb, mint megoldást, márpedig ez a harmadik ember az, aki látszólag elrontja a dolgokat. Egyébként, amikor esetemben - ha nem is megcsalás szintjén - bekerült egy harmadik a képbe, nem tudtam rá haragudni, mert csak addig ment el, ameddig a párom engedte, csak azért próbálkozott, mert a partnerem reakcióiból azt hitte, szabad az út, így jól fel is kavart mindent. Ettől függetlenül erről nem teljesen ő tehet, leszámítva, hogy volt annyira idióta, hogy belemászik egy ilyen helyzetbe.
2012. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt harmadik, és én egyáltalán nem haragudtam rá, tudtam, hogy ő semmiről nem tehet. Sőt, ha jól belegondoltam, ő egy ugyanolyan elhanyagolt feleség, mint én magam. A férjemet hibáztattam, hogy az egyik elhanyagolt feleség helyett (aki mellesleg a sajátja) egy másikat kezdett el vigasztalni.
2012. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17:44: A példád azért sántít, mert úgy stimmelne, hogy vagy megölöm én azt azt embert, vagy megteszi más. És lehet, hogy még én vagyok a kíméletesebb... érted?
2012. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsomkovacs ***** válasza:
Nem, nem értem. Ha rossz egy kapcsolat, kötelező megcsalni a másikat?
2012. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. A legésszerűbb megoldás megpróbálni helyrehozni a kapcsolatot (amíg még nem késő), és ha ez nem sikerül, akkor kilépni. Csak hát erre nagyon sokan képtelenek, különböző okok miatt "kényszerből" együtt maradnak, nem mernek lépni, nincs erejük szembenézni a problémákkal, stb. A megcsalás a legkönnyebb út, és sokan ezt választják. Nem helyes, de akkor is megteszik. Én is megtettem. Aztán rájöttem, hogy nem megoldás, és megtettem a hozzászólásomban elején szereplő lépéseket is.
2012. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!