Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy harmadik fél felbukkanásán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haramia kérdése:

Egy harmadik fél felbukkanásánál ki a hibás leginkább?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy kit tartotok elsősorban hibásnak ha egy már meglévő család szétválik egy harmadik miatt. Tudom szituációfüggő is, úgyh akinek van kedve írhat sztorit is. (női, férfi oldalról megközelítve is). Vagy akár úgy h Neked tetszett meg egy már "foglalt" férfi/nő.
2013. jún. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Általában mindkét fél.
2013. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt aki megcsalta a házastársát. Vagy oldják meg a problémáikat, vagy váljon el.
2013. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem 50-50 %. Ha egy kapcsolat meg romlik,az mind a két emberen múlik.
2013. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Hát, első körben azt, aki nem tudott csomót kötni a nemi szervére. De amúgy ha egy kapcsolat megromlik, az általában mindkét fél hibája (mert tegyük fel, az egyik fél "ártatlan", ám abban mégis hibás, hogy nem lépett ki ő időben egy nem ideális kapcsolatból, és hagyta magát kihasználni).

Mert akármilyen erőszakos egy harmadik nő/férfi, ha valaki nem akarja megcsalni a párját, az nem is fogja, szerintem.

2013. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Ha %-ot kell vennem, egy mondjuk családi problémáról (pl. szülés utáni libidó csökkenés):


50%-ban a megcsaló.

30%-ban a megcsalt.

20%-ban a harmadik fél.


A megcsaló kommunikációval oldja meg a problémáit, ha vannak, és ne szúrja hátba a párját, inkább szakítson ha megoldhatatlan a probléma. Ha nem megoldhatatlan, akkor ne így próbálja megoldani.


Akit megcsaltak legyen annyira figyelmes, hogy észre veszi, ha a párjának problémája van, próbáljon aktívan részt venni a problémák megoldásán, ne a szőnyeg alá söpörje azokat.


A harmadik fél csak abban az esetben hibás, ha TUDJA, hogy olyannal kezd, akinek férje, felesége van. Ebben az esetben simán gerinctelen.

2013. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

A harmadik fél nem, mert egy jól működő kapcsolatba akkor sem tudna belerondítani, ha pucéran lejtene csábtáncot.

A két fél között oszlik meg szerintem a felelősség, helyzettől függ, hogy ki jobban sáros.

2013. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Változó. Az a hibás szerintem, akinek mindent megad a párja és próbál tenni a kapcsolatért, de amaz tesz rá magasról. De olyan sokféle hasonló helyzet van, hogy lehetetlen így megállapítani.
2013. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
változó
2013. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!