Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, apám az...

16 éves vagyok, apám az "idősebb" korosztálybol való. Mit szolna ha megtudná h 1ütt alszok a barátommal?

Figyelt kérdés
Elég sokat vitatkozunk, szidjuk 1mást, de azért aggódik értem. És korainak tartja h 16 évesen... Ugy volt hogy a barátnőm is velünk lessz éjszaka (igy jobban bízik bennünk) de a bnőm nem tud eljönni igy 2en maradtunk. Természetesen és örülök neki, de ideges vok, mert nem tom h mit csinál ijen esetben 1 apa. Félek h kitalál vmi ciki dolgot. kb mire számíthatok?
2008. aug. 14. 22:33
 1/6 anonim válasza:
100%

nemtudom , hogy nálad mennyi az az "idősebb". az én apukám 49 én pedig 14 vagyok (van egy 20 éves bátyám)

na hát bbiztos leehetsz benne, hogy nem fog neki örülni. de azért annyira nem is vagy fiatal, hogy ezt most megtiltsa neked. ha megprobáljátok megbeszzélni ő is máshogy fog hozzá állni. szerintem ez függ attól is, hogy mióta vagytok együtt, meg hogy apukád ismeri-e a barátodat.

2008. aug. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlom neked,amit annak idején én tettem,de leírom... 16 voltam. Nekem Mikulás volt az mikor elszöktem a barátomhoz aludni,7 hónapja jártunk. Mivel apum éjszaka dolgozik,mert áruterítő így könnyű volt,mert ő már délután 5 kor alszik... Anya hívott este,mert ő 10 után ért haza(délutános volt),hogy hol vagyok,mondom itt alszok és itt is maradok,nincs semmi bajom. Másnap hazamentem nem szóltunk egymáshoz... Megjátszottam ezt még 3-szor,és úgy döntöttem oda költözök,de mivel apa nem engedte,így itt maradtunk nálunk lakni:):)Most 22 vagyok és 5 és fél éve vagyunk együtt,és egy babánk is van. Pedig az én apum is nagyon féltett.


Szerintem kérdezd meg,hogy együtt aludhattok e,mondd az hogy nálatok szeretnétek aludni,és ha kell nyitott ajtóval,így talán könnyebben menne. Nem hiszem hogy nem bírnátok ki egy éjszakát szex nélkül... Én mindig vissza szoktam kérdezni,hogy te hány éves korodba csináltál ilyet? És sosem válaszol,mert valószínű hasonló korban...

2008. aug. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az én apukám is elég konzervatív volt, védte a "kicsi lányát", de ez a dolog enyhült azzal, hogy bemutattam a barátomat és sokat volt nálunk, elmentünk együtt a szülőkkel moziba, ide-oda, hogy ők is megszeressék.Szerintem nem kell ajtóstól a házba rontani és sokkolni a szülőket.Ha komoly a kapcsolatod a barátoddal, akkor ez sokkal kifizetődőbb,mint magatok ellen lázítani a szülőket.
2008. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag már érett vagy hozzá, már csak légy észnél. :)


És érezze apukád is, hogy észnél vagy. Csak attól fél, hogy talán könnyelmű lennél, ha érted mire gondolok.


Gondolkozz és cselekedj éretten, felelősen, és ő is érezze, hogy így teszel. Ez az egyetlen lehetőség arra, hogy rád merje bízza a döntést és a felelősséget.


Persze ezt lehet kombinálni a nyitott ajtós verzióval. :)

2008. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mivel Te vagy a lány, a fiúdnak méginkább észnél kell lennie. Ez a kulcspont az apukád szemében, mert benned is, de a barátodban még jobban is meg kell bíznia.
2008. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem engedték meg hogy akarcsak a helyzet is adott legyen ilyesmire 16 évesen!!!S sztem apukád teljesen normálisan cselekszik ha nem engedi..csak vigyázni akar rád!! Az lenne a baj ha engedné..mert akkor nem foglalkozna veled úgy ahogy egy édesapának kéne a lányára!!Lehet most nem értékeled de később hidd el ha lesz gyereked (jobbik esteben)te sem örülnél ennek!S később még hálás leszel ezért..ez példamutatás Én 19 éves vagyok nekem is van párom de apukáddal értek egyet
2008. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!